BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > JASNO BRĄZOWE PLAMIENIE POMOCY
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kudia
Znajoma
1

Wysłany: 6 stycznia, 17:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć.
Dzisiaj wypadł mi równy 6 tydzień ciąży rano po przebudzeniu na majtkach była delikatna mała kreska jasno brązowa a po pojsciu do toalety i podtarciu się na papierze było dość dużo tego jasno brązowego śluzu. W ciągu dnia później tego nie było i teraz znowu zaczyna się pojawiać. Co to może być??? Czy mam się czymś martwić? Dodam że nic mnie nie boli. A teraz mam cały czas uczucie jakby zaraz tego miało ze mnie wylecieć dużo... pomocy ! Na 1 wizycie u lekarza jeszcze nie byłam i jutro się umówiłam do innego żeby mnie szybko przyją, ale narazie się strasznie zamartwiam

Aneta2506
Autorytet
5120

Wysłany: 6 stycznia, 17:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kudia wrote:
Cześć.
Dzisiaj wypadł mi równy 6 tydzień ciąży rano po przebudzeniu na majtkach była delikatna mała kreska jasno brązowa a po pojsciu do toalety i podtarciu się na papierze było dość dużo tego jasno brązowego śluzu. W ciągu dnia później tego nie było i teraz znowu zaczyna się pojawiać. Co to może być??? Czy mam się czymś martwić? Dodam że nic mnie nie boli. A teraz mam cały czas uczucie jakby zaraz tego miało ze mnie wylecieć dużo... pomocy ! Na 1 wizycie u lekarza jeszcze nie byłam i jutro się umówiłam do innego żeby mnie szybko przyją, ale narazie się strasznie zamartwiam

To może być niski progesteron. Dobrze ze idziesz na wizytę. Możliwe że dostaniesz Duphaston bądź luteinę.

14 lat 👫 4 lata 👰🤵
👩 - 29
... cykl starań - już nie liczę.
Niedoczynność + Hashimoto ⏩ TSH, ft4, ft3, anty tpo - pod ciągłą kontrola ⏩ euthyrox 5x137, 2x150
Badania 3dc ⏩ estradiol 40, testosteron 32,14, prolaktyna 39,64 ( do powtórki + makroprolaktyna),
LH 3,15/ FSH 10,24 = 0,3 ❌🤯
AMH - 1,11 🥲
Progesteron 7dpo - 13,17✅ Insulina✅ Glukoza✅ HOMA 1,9✅ Cytologia✅WitaminaD 41✅ WitaminaB12✅
Żelazo✅ Ferrytyna❌ Krótka faza lutealna❌

Stymulacja - start (letrozole) ... 🙏
29.09. - pęcherzyk 11 mm, endo 7 mm
03.10. - pęcherzyk 16 mm, endo 9,5 mm
07.10. - ❔
( wykryte mięśniaki 6 i 8 mm 😐 )

Suple: PueriaUno, Dekristol, olej z wiesiołka, B12, koenzymq10
żel Conceive Plus

🧔 - 31
Badanie nasienia ✅

Suple: FertilMan, magnez, witaminaD

10.2021 (10 tc) 👼 [*]
"Nienarodzone dzieci nie odchodzą, one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat... " 🖤

abrakadabra
Autorytet
2505

Wysłany: 6 stycznia, 17:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kudia wrote:
Cześć.

Czasem takie plamienia zdarzają się po seksie, jakieś naczynko mogło pęknąć, moze tez tak być ze w dniu terminu miesiączki takie plamienia będą występować i to jest stara krew, jakieś resztki z poprzedniej miesiączki. Moze też być, że miałaś krwiaczka i sie oczyszcza po prostu. Jesli nie ma żywej krwi to nie martw sie na zapas. Dobrze, że umówiłas sie do lekarza to na pewno Ci wszystko wytłumaczy.
Tez mialam plamienie takie i wszystko bylo dobrze, być moze mialam krwiaczka który gdzieś gleboko był i nie zauważalny, to calkiem normalne w ciąży :)

1 cykl z letrozol + estrofem + seks ❤️😊

06.10.2021 - ⏸️🥺 beta - 26.76
08.10.2021 - beta 67.07 przyrost 150% 😊
11.10.2021 - beta 206.56
26.10.2021 - 6t3d - Mamy serduszko ❤️❤️
16.11.2021 - bobo mierzy 2.32cm ❤️
06.12.2021 - prenatalne - synek? ❤️
14.12.2021 - usg - synek 100% ❤️
24.01.2022 - usg - dziewczynka 😅
09.02.2022 - 441g - dziewczynka ❤️
20.04.2022 - 1810 g ❤️
13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

Qn6yp2.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)