X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr JASNO BRĄZOWE PLAMIENIE POMOCY
Odpowiedz

JASNO BRĄZOWE PLAMIENIE POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Dzisiaj wypadł mi równy 6 tydzień ciąży rano po przebudzeniu na majtkach była delikatna mała kreska jasno brązowa a po pojsciu do toalety i podtarciu się na papierze było dość dużo tego jasno brązowego śluzu. W ciągu dnia później tego nie było i teraz znowu zaczyna się pojawiać. Co to może być??? Czy mam się czymś martwić? Dodam że nic mnie nie boli. A teraz mam cały czas uczucie jakby zaraz tego miało ze mnie wylecieć dużo... pomocy ! Na 1 wizycie u lekarza jeszcze nie byłam i jutro się umówiłam do innego żeby mnie szybko przyją, ale narazie się strasznie zamartwiam

  • Aneta2506 Autorytet
    Postów: 3286 5560

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Cześć.
    Dzisiaj wypadł mi równy 6 tydzień ciąży rano po przebudzeniu na majtkach była delikatna mała kreska jasno brązowa a po pojsciu do toalety i podtarciu się na papierze było dość dużo tego jasno brązowego śluzu. W ciągu dnia później tego nie było i teraz znowu zaczyna się pojawiać. Co to może być??? Czy mam się czymś martwić? Dodam że nic mnie nie boli. A teraz mam cały czas uczucie jakby zaraz tego miało ze mnie wylecieć dużo... pomocy ! Na 1 wizycie u lekarza jeszcze nie byłam i jutro się umówiłam do innego żeby mnie szybko przyją, ale narazie się strasznie zamartwiam

    To może być niski progesteron. Dobrze ze idziesz na wizytę. Możliwe że dostaniesz Duphaston bądź luteinę.

    15 lat 👫 5 lata 👰🤵
    5 lat walki

    👩 - 30
    Niedoczynność + Hashi ⏩ euthyrox
    Badania 3dc ⏩ FSH 10,24 🤯 reszta ok.
    AMH - 1,11 🥲 ⏩ styczeń 0,8 😪
    inne badania w normie
    🧔 - 32
    WSZYSTKIE WYNIKI W NORMIE 💚

    💊 Stymulacja 💊
    (2 x letrozole) ❌

    2023 klinika InVimed
    HSG (prawy jajowód nie do oceny)
    03.23r. IUI ❌
    04.23.r IUI odwołane - owu z prawego
    ______________________________


    IUI ODWOŁANE ➡️ NATURALNY CUD... ♥️

    Nasze szczęście jest już z nami 🤍
    🤍 Franek 🤍 SN - 3200g, 52cm 🤍

    _____________________________
    10.2021 (10 tc) 👼 [*]

    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    Cześć.
    Dzisiaj wypadł mi równy 6 tydzień ciąży rano po przebudzeniu na majtkach była delikatna mała kreska jasno brązowa a po pojsciu do toalety i podtarciu się na papierze było dość dużo tego jasno brązowego śluzu. W ciągu dnia później tego nie było i teraz znowu zaczyna się pojawiać. Co to może być??? Czy mam się czymś martwić? Dodam że nic mnie nie boli. A teraz mam cały czas uczucie jakby zaraz tego miało ze mnie wylecieć dużo... pomocy ! Na 1 wizycie u lekarza jeszcze nie byłam i jutro się umówiłam do innego żeby mnie szybko przyją, ale narazie się strasznie zamartwiam

    Czasem takie plamienia zdarzają się po seksie, jakieś naczynko mogło pęknąć, moze tez tak być ze w dniu terminu miesiączki takie plamienia będą występować i to jest stara krew, jakieś resztki z poprzedniej miesiączki. Moze też być, że miałaś krwiaczka i sie oczyszcza po prostu. Jesli nie ma żywej krwi to nie martw sie na zapas. Dobrze, że umówiłas sie do lekarza to na pewno Ci wszystko wytłumaczy.
    Tez mialam plamienie takie i wszystko bylo dobrze, być moze mialam krwiaczka który gdzieś gleboko był i nie zauważalny, to calkiem normalne w ciąży :)

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ