X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jak sobie radzić ze zmeczeniem?
Odpowiedz

Jak sobie radzić ze zmeczeniem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 maja 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Drogie Kobitki,

    Czy macie jakies dobre sposoby na "opanowanie", radzenie sobie ze zmeczeniem? Owszem ciaza to super, beztroski czas,ale za to z droga kreta :-/ Poczatek ciazy chcialabym wykorzystac na praktyczne rzeczy takie jak np.nauka jezyka obcego (chce podskoczyc na wyzszy poziom) ale zawsze gdy sie za to zabieram jak na zlosc dopada mnie zmeczenie i nauka idzie w kat.

    Podzielcie się swoimi sposobami :-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 23 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowałam się uczyć języka w drodze do pracy (godzina pociągiem), ale zawsze zapadam w sen. Nie umiem Ci pomóc ;)

    Tusiak, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 maja 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wlasnie to samo co Ty. Jak mam sie uczyc zeluzje mi same opadaja. Musze sie tego pozbyc. Cel mam postawiony,wiec musze go zrealizowac.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 24 maja 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś też kiepsko u mnie, spać, spać, oczy chyba na zapałkach.. a tak oprócz tego zmęczenia macie jakieś objawy? jestem w 6 tygodniu i poza bólem piersi i zmęczeniem zero objawów

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj eeszlam w 7 tydz i dopadlo mnie to ciazowe zmeczenie...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też cos bierze bo spala bym dnie i noce :)milo i przytulnie :)

    Jadhira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakies nudnosci mam normalnie juz w sklepie wszystkie gazety wykupilam :D na necie za bardzo nie lubie siedziec dlugo bo mnie męczy cholera noooo:))) psiaka mialam dzis wykapac zrobie to :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zmęczenie totalne, od 6 tygodnia ciąży. Są dni lepsze i gorsze, ale wystarczy, że położę głowę na poduszce, przykryję się i odpływam. :) Na szczęście nudności mnie na razie omijają, chociaż zgaga dobija. ;/

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 19 września 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, myślałam, ze tylko ja tak mam, to ciagle zmęczenie, senność. Najlepiej czuje sie w łóżku, mimo iż w dzień nie bardzo usne. W każdym razie czuje jak energia ze mnie schodzi. Wczoraj na wizycie powiedziałam to mojej gin, mówi ze to normalne niestety. Pocieszam sie tym, ze nie mam mdłości i wymiotów, tylko to zmęczenie i zgaga :)

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 19 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety też nie umiem sobie radzić ze zmęczeniem .. Wystarczy, że np umyję naczynia potem muszę odpocząć, a jak wyjdę z psem na dłuższy spacer to spanko obowiązkowo. Dziś byłam na mieście pozałatwiać parę spraw jak przyszłam to padlam znów na łóżko i spałam ze 2 h
    Ehh chyba nie ma na to sposobu trzeba dużo odpoczywać i odpuszczać pewne rzeczy mniej ważne. Ponoć w II trymestrze jest lepiej ;)

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 23 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety jestem senna i zmęczona. Nawet nie muszę spać, ale jak się nie położę to nie umiem wystać albo wysiedzieć. Staram się wypełniać wszystkie domowe obowiązki, ale i tak mi głupio jak leżę, a mąż coś robi. Na szczęście oboje rozumiemy, że najważniejsze dobro maleństwa.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 23 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wieczorem koło 19 zaczęłam prasować, po 1,5 h zaczęło mnie mulić, kręcić się w głowie - wzięłam prysznic i o 21 już leżałam w wyrku - zasnęłam w 2 minutki - Mąż mówił :)

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 października 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , Ja mam taki sam problem jak Wy hehe , wczoraj wstałam fakt , że wcześnie dość bo o 7 rano ale posiedziałam zjadłam sniadanko , tv włączyłam ... zasiadłam przed lapkiem i tak siedziałam ... potem wziełam sie za obiad i ogarnianie siebie i godzina 14:30 /15 ja już spałam , do 18 stej ;o a 20 juz oko się maśliło ...mam juz tak od tygodnia gdzieś . ;p chyba nie ma rady na to


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ