X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jak sobie radzić z trądzikiem?
Odpowiedz

Jak sobie radzić z trądzikiem?

Oceń ten wątek:
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez :( mam taka kaszke na czole :( ehh... i zaskórniki sie tworza ;/
    mi masc cynkowa nie pomaga... niedawno uporałam sie z problemami z cera, a teraz znow nawrót..;|

    Krysti lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wywalilo ale zeszlo ,ale ten najwiekszy się papra na brodzie i nie pomaga mi nic !nie ruszam .

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wyciskam, wiem ze pogarszam wtedy sprawe ale jest to silniejsze ode mnie :-/

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dusze bo nie wytrzymuje:) ale wiem ze nie wolno dusić bo się roznosi .

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i z nerwow ze cos takiego mam i z tego ze sa takie soczyste ;-D
    Juz nie wiem czy sie smiac czy plakac z tego powodu...

    Krysti lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wudyszam i potem odkażam spirytusem salicylowym. Przed ciążą cieszyłam się że w końcu mam ładna cerę. Wydałam parę stów na mezoterapie igłową i byłam zachwycona efektem, a teraz znowu to samo..... Jeszcze faktycznie niewiele można uzywać kosmetyków. Chociaz ja uzywałam żele do twarzy do cery trądzikowej np iwostin puritin. Nie ma żadnych parabenówi innych... i byłam z niego zadowolona.

    Krysti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze Znikną szybko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak myślicie można stosować to http://www.wapteka.pl/produkt_bioliq-dermo-serum-punktowe-na-tradzik-15ml_1132.html ???
    Od jakis 2 tygodni tak mnie wysypało, że boję się z domu wyjść. Jak na razie uzywam papki jadwigii i jestem w miarę zadowolona, ale jakiegos powalającego efektu nie ma. Bioliq nie ma nic strasznego w swoim składzie i dlatego nie wiem. Co o tym sądzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam problem !tak mi wywala dwa trzy wyskoczą na twarzy ale takie bolące ze szook i na plecach mi tez wyskakują ,juz się denerwuje bo nigdy nie mialam problemu z trądzikiem :/dlaczego tak się dzieje ...

  • mamuśkaa Debiutantka
    Postów: 6 6

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    jak myślicie można stosować to http://www.wapteka.pl/produkt_bioliq-dermo-serum-punktowe-na-tradzik-15ml_1132.html ???
    Od jakis 2 tygodni tak mnie wysypało, że boję się z domu wyjść. Jak na razie uzywam papki jadwigii i jestem w miarę zadowolona, ale jakiegos powalającego efektu nie ma. Bioliq nie ma nic strasznego w swoim składzie i dlatego nie wiem. Co o tym sądzicie?
    Generalnie produkty Bioliq są OK, chociaż akurat tego nie stosowałam. Też mam ostatnio problemy, chociaż może nie tak straszne, ale jednak też mnie trochę wysypało. Testuję nowość dla mnie http://www.wapteka.pl/produkt_ziaja-oczyszczanie-zel-reduktor-zmian-potradzikowych-15-ml_7187.html, po tygodniu twarz wygląda lepiej, to paskudztwo zaczyna znikać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra jest zachwycona z tego serum punktowego na trądzik. Twierdzi że szybko znika - no ale ona nie jestw ciąży ;]. Może spróbuję . Bo zaczyna mnie to przerażać. kto to mówił, że ciąża stabilizuje hormony i znika trądzik - zabiję.......
    :)

  • kurrraa Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam mydło siarkowe. Używam od tygodnia i już widzę spore efekty. I co najważniejsze - w ogóle nie wysusza mi skóry. Do kupienia w Rossmanie (tam gdzie zwykłe mydła w kostce) za ok. 6 zł z tego co pamiętam. Używałam wcześniej różne kremy i maści, ale nic nie pomogło tak jak to mydło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mydło siarkowe mocno wysusza skórę. Jak ktos ma wrazliwą to nie polecam

  • kurrraa Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też słyszałam, że wysusza, ale mi właśnie nie (co mnie w sumie zdziwiło, bo inne maści na trądzik od razu mi wysuszały). Może dlatego, że 10-15 min. po użyciu smaruje twarz masłem kakaowym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie zależy od cery. Ja mam generalnie wrazliwą i u mnie od razu był suchy wiór. Natomiast teraz sie jeszcze pogorszyło bo nie dość że mocniej przesusza mi sie skóra to jescze wyskakują mi jakieś opryszcze ( juz myślałam że wsztskiego się pozbyłam przed ciażą....)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny polecam również mydło siarkowe z rossmana:)
    wypróbowałam na swoją trądzikową delikatną skórę i zniknęły mi wszelkie wypryski! tak wysusza skórę ale to właśnie jest działanie przeciwtrądzikowe.
    ja zaraz po umyciu wacikiem przemywam się płynem micelarnym z MIXY
    i nakładam krem Nivea Q10 i skórę mam rewelacyjną.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dziewczyny polecam również mydło siarkowe z rossmana:)
    wypróbowałam na swoją trądzikową delikatną skórę i zniknęły mi wszelkie wypryski! tak wysusza skórę ale to właśnie jest działanie przeciwtrądzikowe.
    ja zaraz po umyciu wacikiem przemywam się płynem micelarnym z MIXY
    i nakładam krem Nivea Q10 i skórę mam rewelacyjną.
    Ja tez mydłem zaczęłam myć i płyn micelarny inic więcej nie testuje :)mydło okazało się najlepszym rozwiązaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 21:18

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 29 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wszystkie Wasze rady i biegnę do Rossmana po mydło siarkowe.
    A mówi się że kobieta w ciąży pięknieje : )
    Pytałam o to gin. i powiedziała, że bardzo częste są problemy ze skórą na początku ciąży, że organizm wyrzuca z siebie toksyny i żeby się nie martwić bo za kilka tygodni na pewno będzie poprawa.

    8599hqvkfbce0bon.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą leczyłam się na trądzik różowaty, teraz niestety nic nie mogę zrobić, ale jak na razie zmiany mi zaczęły blednąć i zasadniczo się poprawia, tylko wyskakuje mi trochę krost. Używam Pharmacerisa i na noc Bioliq, poza tym zamiast toniku używam hydrolatu z róży damasceńskiej.

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Polyanna Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja równiez stosuję Bioliq. Jest naprawdę mocno pomocny. Na początku nie do końca byłam przekonana, bo ciągle reklamowali w tv, a ja wychodzę z może dziwnego załozenia, ze coś co się często reklamuje, nie oznacza, ze jest dobre. W kazdym razie w końcu się jednak zdecydowałam i nie załuję! Działa świetnie. Widzę, ze kolezanki Sylwia i Mamuśkaa kupują na waptece, podobnie jak ja :) Ostatnio nawet mają bloga, poradnikowe teksty. Całkiem fajnie piszą :) W kazdym razie, polecam Bioliq.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ