X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Jak powiedziałam sprawcy o tym, co sprawił w moim brzuchu
Odpowiedz

Jak powiedziałam sprawcy o tym, co sprawił w moim brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 18 listopada 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie, to nie będzie post o motylkach pierwszego zakochania ;). Chciałam się Wam pochwalić jak przekazałam mężowi nowinę o powiększeniu rodziny. Mysłałam jak to zrobię od dwóch lat, kiedy tylko zaczęliśmy się starać, a tymczasem wymyśliłam to wczoraj, już po pozytywnym teście...
    iTUEMTsqq.jpg
    hgfdq6qo7.jpg
    Można się domyślić jaki napój mężulek lubi najbardziej... :D
    AT-SfKT_6.jpg
    mco05PB-p.jpg
    TA-DA! Specjalnie robiłam jeszcze jeden test, żeby był ładny, lol! Na ruloniku od środka jest napisane "po jednym za każdy cykl, w którym się staraliśmy :) premiera juniora 26 lipca 2015"

    Tak naprawdę to trochę oszukałam system, bo policzyłam tylko cykle owulacyjne. No bo bez przesady, aż 19 piw to mu się nie należy, haha!

    Dziękuję za poświęcenie czasu na mojego nic nie wnoszącego do tematu posta :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 07:29

    Sabela, EwaLauren, karmar, Helen, Chica Mala, Carmen.92, Truskaweczka250, my dream, magda sz, domi, Kasiarzynka lubią tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:25

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm pomysł bardzo fajny :)
    Ja męża o drugiej ciąży poinformowałam inaczej. Mamy już synka, nie planowałam drugiego dziecka, ale też się mega nie zabezpieczaliśmy. Jak się okazało że będzie rodzeństwo nie powiedziałam mężowi tylko chodziłam zła jak osa (a może to hormony już szalały) w końcu mnie przycisnął i podczas awantury mu to wykrzyczałam. On się cieszył ja płakałam :) Ale jak się oswoiłam z tą myślą to i ja się bardzo cieszę nasz synek również choć podkreśla że ma być siostrzyczka bo on braciszka nie chce a narazie lekarze stawiają że będzie braciszek :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, chłopak a braciszka nie chce!

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 listopada 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow ale super pomysł :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 19 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny pomysł:) mąż na pewno był zadowolony:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej jest, jeszcze nie skończył ich pić xD

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 listopada 2014, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wytrzymałam i stając o 5:00 rano zrobiłam test o od razu obudziłam męża, ale my oboje mieliśmy przeczucie, że się udało, też 2 lata starań, mąż nawet nie pozwalał mi pić w tym cyklu co zaszłam bo wiedział, że się udało;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda pomysł świetny! :) Ja swojemu spakowałam test do pudełeczka i położyłam na poduszcze :) Dołaczyłam jeszcze krótki liścik :) Jak wieczorem kładł się do łóżka to walnął głową w to pudełeczko ( dobrze bo inaczej by go nie zauważył ;) ) :) :) :) Nie wiedział co jest grane w ogóle, ale jak zobaczył pudełeczko to lampka mu się zaświeciła :D

    my dream, karmar lubią tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test w sobotę, ale powiedziałam dopiero wczoraj. Kupiłam dwie maleńkie czekoladowe pisanki (jedną różową - dziewczynka, drugą z kogutkiem - chłopiec) i trzymając po jednej w każdej dłoni powiedziałam, że mam prezent dla niego, żeby sobie wybrał. Wylosował różową, podziękował, ale był zdziwiony, więc powiedziałam mu, że też mam w sobie zapłodnione jajeczko i że zostaniemy znów rodzicami :) I wtedy się ucieszył, że wylosował różową, bo wolałby córeczkę :)

    domi, karmar lubią tę wiadomość

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam mężowi w jego urodziny (zreszta wtedy tez zrobiłam test przez przypadek). Zapakowałam test w małe kolorowe pudełeczko z wielka kokarda i dałam w prezencie. Popłakał sie gdy otworzył. To były jego najpiękniejsze urodziny w życiu:)

    karmar lubi tę wiadomość

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się marzyło dać właśnie w formie prezentu z jakiejś okazji, ale do najbliższej okazji czyli mikołajek było ponad 2 tygodnie, a tyle bym nie wytrzymała z językiem za zębami :D

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wiele pomysłów, jakieś śpioszki dziwności, a i tak powiedziałam całkiem zwyczajnie. Czekałam na wynik bety bo wyszedł mi mega bladzioch na teście sikanym (10dpo). Gryzłam się w język żeby się nie wygadać. Sprawdziłam w internecie wynik. Akurat robiliśmy z mężem obiad. Podchodzi mąż do mnie (a u mnie banan na twarzy) i pyta :
    "a co tam masz za plecami?"
    ja:"nic no telefon"
    maż:"co na forum pewnie piszesz?"
    ja:"no piszę. Muszę przekazać Ci nowinę. (chwila ciszy) Jestem w ciąży!"
    mąż:"Boże, nie wierzę naprawdę? skąd wiesz?"
    ja:"Zrobiłam betę" i jak już to mówiłam przytulaliśmy się i ryczeliśmy jak bobry !!!!

    Masakra jak się ucieszył. Drugi raz w życiu widziałam jak płakał :) Różnie sobie to wyobrażałam, ale takiej jego reakcji się nie spodziewałam.

    anmosek85 lubi tę wiadomość

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda pięknie to rozegrałaś, gratulacje, ja też miałam ambitne plany, ale jak zobaczyłam dwie krechy w mikołajki to nie mogłam się uspokoić, zaczęłam płakać ze szczęścia i mąż jak tylko wyszłam z łazienki spojrzał na mnie i wiedział o co chodzi. Leżał na łóżku i zapytał co tam masz i rzuciłam w niego testem krzycząc i płacząc- udałooo się, jesteśmy w ciąży :)). Chyba nigdy nie widziałam go takiego szczęśliwego. Myślałam że nasz ślub był piękny ale ten dzień z dwoma kreskami był piękniejszy :) Teraz trochę żałuję że jakoś go nie wkręciłam :) udało mi się zrobić mu suprisa z płcią, chociaż tyle. Może przy drugim dziecku wymyślę coś co go na kolana powali :)

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda sz ja też miałam ambitny plan jakiejś niespodzianki z racji tego że ciężko jest mi coś trzymać w tajemnicy przed mężem a tu jeszcze taka wiadomość do przekazania ale trzymałam się twardo do momentu jak jechałam z mężem samochodem a on zapytał się czy nie powinnam mieć już okresu no i nie wytrzymałam i wygadalam się :-P

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najtrudniej jest nie wybiec z tym testem z łazienki i nie rzucić się od razu na chłopa piszcząc z radości :D

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też snułam romantyczne scenariusze, a skończyło się tak, że zawołałam małża żeby potwierdził, czy widzi drugą kreskę (na pierwszym teście była bladziutka), potem ja płakałam ze wzruszenia, a on mnie przekonywał, że "taka blada kreska to na pewno negatywny" :D Mój znawca biologii ;)

    f2w33e3kmaim19t1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ