X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Interpretacja testu ciążowego
Odpowiedz

Interpretacja testu ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Piszę tutaj bo jesteście zaprawione w bojach i już pewnie po różnych sytuacjach:)
    Chodzi mi o interpretację...testu ciążowego.
    Czy zdarzyło się tym, które są obecnie w ciąży, że na teście ciążowym pojawiła sie dosć wyraźnia druga kreska ale widoczna tylko pod światło?
    Dziwna historia, miała któraś z Was coś takiego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej powtórz test, albo idz na b-hcg jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie nie.
    Nie chcę za wcześnie robić bety. Zmiane testu siusianego z pozytyw na negatyw jakos zniosę- mogą byc błedne itp. Krew ewidentnie pokaze co i jak.
    Poprzednia ciąża była biochemiczna i tylko niepotrzebnie się nakręciłam, zrobiłam za wcześnie, nie utrzymało się i potem wiadomo...Teraz beta bedzie robiona / jesli @ nie bedzie/ co najmniej tydzien po @.
    Chciałam tylko poznać Wasze opinie przyszłe mamuśki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test ciążowy robiłam 1 dzień po dniu spodziewanej miesiączki i wyszły 2 kreski, co prawda 2 jaśniejsza ale była gołym okiem widoczna (bez dopatrywania się np. pod światło) Lepiej poczekaj kilka dni i powtórz test:)

    Teress lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 15 września 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdarzyło mi się coś takiego. O wiele częściej 2 kreska jest blada, ale widoczna nawet w ciemnym pokoju. Cierpliwości:) Powtórz test za 2 dni.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam poczekam:)
    Tylko tak się zastanawiam bo pierwszy raz miałam taką sytuację a jak zwykle w necie opinii jest mnóstwo:)
    A że tutaj już mamuśki to chciałam zasięgnąć języka u źródła;)

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 15 września 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na niektórych testach jest takie wgłębienie w miejscu 2 kreski i czasami pod światło może się wydawać... Jak test był naprawdę pozytywny to nie miałam wątpliwości.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko że na tym teście druga kreska pod to swiatło była dość wyraźna i pojawila sie od razu.
    Ale macie rację. Poczekamy, zobaczymy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak dwa razy kiedy robiłam test (w I i II ciąży) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka tak miała jest teraz w 7 miesiącu więc trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli statystyki podzielone;)
    Dzięki dziewczyny za info!

  • Lula_w Autorytet
    Postów: 1810 1913

    Wysłany: 15 września 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 16:51


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zrobiłam 3 testy- dwa z allegro i jeden apteczny.
    Allegrowe pokazały mocniejsze kreski pod światło, apteczny tez pod swiatło pokazał druga kreske ale zdecydowanie mniej wyraźna:)

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 15 września 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy test również był taki jak piszesz - oczywiście zrobiony przed czasem z braku cierpliwości. Nie brałam jednak jego za pozytywnego, lecz bardziej jako zwidy i byłam nastawiona na nie, bo wszystkie moje dolegliwości wskazywały raczej na zbliżającą się miesiączkę. W dniu kiedy jednak nie przyszła i powtórzyłam test krecha była już wyraźna ale nadal dość jasna :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie:)
    Zastanawia mnie tylko dlaczego ta krecha jest tak wyraznie widoczna pod swiatło, a na zewnątrz nic nie wyszło.
    Może faktycznie jakiś feler. Bo wydaje mi się że gdyby coś było to nawet bez swiatła bylby chociaz cien cienia.
    Robiłam tez test z popoludniowego siusiania wiec pewnie tez mniej wiarygodny.

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 15 września 2013, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia ja robiłam test na 3 dni przed okresem i mialam bardzo blada kreska... i tez na początku widoczna tylko pod światło ;)
    Jak widzisz po suwaczku udalo sie ;)
    Trzymam kciuki

    kookana1987 lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki vivien, będę sprawdzac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znow to samo z porannego moczu. Cien cienia drugiej kreski na płasko, mocno widoczna druga krecha pod swiatło/ nawet nie zupelnie pod światło tylko lekko pod kątem/
    Oszaleję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy powinnas dostać @ coś czuje ze to fasolka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana po tej biochemicznej to ja juz sama nie wiem jak ten moj cykl bedzie wygladał.
    Jeśli wszystko jest jak powinno to za jakies 6-7 dni.
    Fajnie by było jakby się udało tym razem:)
    Miałam tez wyjatkowo szybka implantację- w 4 dniu/ choc wykres pokazuje inaczej ja ewidentnie czułam kiedy mam owulację i kiedy implantację.
    Z tego akurat sie cieszę, bo podobno im szybsza, tym wieksze prawdopodobienstwo że ciąża sie utrzyma.
    No i według moich wyliczen dzis jest 4 dzien po implantacji, a testy ciazowe z czułoscia 25 pokazuja kreski jakos 5-7 dni po, więc przyjdzie mi jeszcze chwilke poczekać:)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ