BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Infekcje w ciąży a płeć dziecka.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kamly1992
Koleżanka
Postów: 37
38

Wysłany: 3 stycznia, 22:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Może zacznę od tego, że jestem w 3 ciąży i tak naprawdę od samego początku męczą mnie infekcje. Jestem w 11tyg. (10+3) i miałam już 3 infekcje grzybicze pochwy w odstępach mniej więcej 2-tygodniowych. Teraz zmagam się z infekcją grypową (katar i kaszel). W pierwszych ciążach tak nie było. Na różnych stronach internetowych przewija się jeden artykuł z Instytutu Badań nad Medycyną Behawioralną w Centrum Wexnera, który mówi że matki noszące dziewczynki częściej zapadają na różne infekcje, ponieważ ich odpowiedź immunologiczna jest bardziej prozapalna niż u matek noszących pod serduszkiem chłopców. Chciałabym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat biorąc pod uwagę doświadczenie przebytych ciąż z chłopcem/dziewczynką.Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)