X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Imionka - i jest dylemat...
Odpowiedz

Imionka - i jest dylemat...

Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 6 tygodniu dopiero a czuje,że to Marcelina tam siedzi ;) Intuicja? :P Męskich imion nie biorę już w ogóle pod uwagę :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 2 lata temu czekałam na Julcie, niestety się nie doczekałam :( Więc teraz nie biorę innego imienia pod uwagę, musi być Julia :)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aż się boje myśleć o imionach w I trymestrze, no ale jakieś tam pomysły były już przed ciążą ;)
    Więc dla córeczki podoba się mi Milena, Gabrysia,Nadia a dla chłopczyka mamy tylko jedna propozycję Wiktor. Czuję, że to będzie syn ale jeszcze co do imienia nie do końca jesteśmy przekonani.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po tej stronie moje propozycje to
    - Elenka (Elen)
    -Marika
    -Nela
    -Krystian
    Kornel
    -Gracjan

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiem że to będzie Noelek imię wybrałam już z rok temu zanim jeszcze myslałam na poważnie o dziecku. Musi byc synek a jak będzie córcia to nie wiem, za duzo jest ładnych imion dla dziewczynek :)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja synkowi dam na imie Nikodem, a jak dziewczynka to Zuzia, blźniaki w mojej rodzinie się zdarzą więc :P jeśli dwóch chłopców to Nikodem i Michałek, a jak dwie dziewczynki to Zuzia i Eliza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 13:06

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Z Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest moja druga ciaza, starsza coreczka jest w wieku 4 lat ,do naszego grona dolaczy jeszcze jedna kobitka ,mega szczesliwa i wszyscy w domu, corcia zadowolona bo bedzie miala siostrzyczke , maz i ja cicho marzylismy o jeszcze jednej corcii i sie udalo :)oczywiscie jak wszyscy mamy dylemat co do imienia.Nasza starsza corcia nosi imie Olivia Chloe , natomiast druga kruszynka bedzie nosic imie Lilly badz Molly ale zapewne to jeszce moze ulec zmianie z doswiadczenia wiemy ,iz jak sie zobaczy swoje malenstwo wtedy latwiej jest nadac imie:)
    3jgx9jcg83cl97sw.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2014, 19:00

    Kamila
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wrote:
    jak sie zobaczy swoje malenstwo wtedy latwiej jest nadac imie:)


    Moja mama mówi to samo, mój brat miał być szymon, i całą ciążę był szymon, szymek, a jak się urodził, to mama na niego spojrzała i powiedziała: nie! Kamil. I tak mam brata Kamila :)

    Z lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chłopczyk to napewno Filip, od dziecka podoba mi sie to imie :) a jeżeli dziewczynka to Liliana, chociaż też podoba mi się Alicja :)

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 stycznia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kogoś zainteresuje: https://www.msw.gov.pl/pl/aktualnosci/12749,Nowy-dowod-osobisty-i-slub-poza-urzedem-stanu-cywilnego-od-1-marca-2015-roku.html

    Nadawanie obcego imienia
    Od 1 marca 2015 roku możliwe będzie nadawanie dzieciom imion obcego pochodzenia. Nadal będzie obowiązywał przepis mówiący, że dziecku można nadać maksymalnie dwa imiona. Rodzice przy wyborze imienia będą musieli pamiętać, że nie może być ono zdrobniałe, uwłaczające ani ośmieszające. Decyzja o tym czy zaproponowane przez rodziców imię spełnia wymagania przewidziane przez przepisy należy do kierownika USC.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już od bardzo dawna wybrałam dla dziewczynki imię Anastazja, dla chłopca nie potrafię się zdecydować między Mikołaj a Fabian. :) no, ale cóż najpierw trzeba czekać na błogosławieństwo, a dopiero później martwić się imieniem :)

  • latte Przyjaciółka
    Postów: 92 41

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy córeczka ale myślę że będzie synuś i w sumie dla dziewczynki nie mam imienia chłopiec będzie Leon :)

    matylda08, zabka11 lubią tę wiadomość

    10 tc Aniołek [*] 25. 08. 2014r [link=https://www.suwaczki.com/]xnw4s65gehegfwcl.png[/link] f2w3k0s37vg8juz5.png ckaiskjo3a9ldh0r
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Nathan mi sid bardziej podoba Nathaniel. Albo Nico.
    A dziewczynka Lea (lia, lili) lub Hana

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynka: Aurelia, Anastazja, Zuzanna
    chłopczyk: Antoni, Mikołaj, Fabian

    :)

    DomiBW lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • zasmucona Znajoma
    Postów: 27 21

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się podoba Basia, a imienia męskiego nie biorę pod uwagę, bo czuje że to dziewczynka.

    f2w3skjo5q1u5oj6.png
  • marcepanek Przyjaciółka
    Postów: 62 34

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla chłopaca na pewno Jaśiek , a dla dziewczynki wielki dylemat , podobają nam się Nadia i Pola. Jest bardzo dużo ładnych imion dlatego ten dylemat. Ale każde imię jest ładne jak się ładnie mówi:) Ja póki co czekam aż zobaczę groszka na usg, wizyta dopiero 30 , dzisiaj 5 tydzień...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla dziewczynki nadal uważam, że Anastazja, chociaż jestem dopiero w 6tyg. przeczucia mam, że może chłopiec będzie i mój narzeczony uparł się na Stasia . ;)

  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już co prawda prawie na mecie,ale pochwalę się naszym wyborem, czekamy na Synka - damy ma imię Mieszko, dla dziewczynki kiedyś pewnie Dobrawa ;) myśleliśmy jeszcze nad Mikołajem albo Czesią;) wiec raczej stare imiona ,sama mam stare i chyba dlatego :)

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas albo Kornelia albo Marcel :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie Hania :) mam juz Weronike :)

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ