X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Imiona 2019
Odpowiedz

Imiona 2019

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopiec Marcel, a dziewczyna nie wiem jeszcze ;)


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wątki już istnieją:

    https://bellybestfriend.pl/forum/iii-trymestr/macie-juz-imie-dla-dziecka-na-100,8554.html

    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/imiona-dla-dzieci,7792.html

    Magda - mbc, Leira lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopiec: Mieszko, Cyprian albo Ziemowit Dziewczynka: Adela, Michalina, Marcjanna

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie - są już identyczne wątki na tym forum, a admini to jakaś porażka totalna, już dawno nie widziałam forum, które byłoby takim śmietnikiem, gdzie nikt nie usuwałby dublujących się wątków, spamu i reklam, a także zgłaszanych wątków i postów. Dramat przez duże D.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ