X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Imfekcja intymna
Odpowiedz

Imfekcja intymna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pauulinap Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny😉
    Jestem na w pierwszych tygodniach ciąży. Wizytę mam za tydzien. Dopadla mnie jakas infekcja intymna. Czy jest jakaś maść, którą mogę kupic bez recepty, by wytrwać do wizyty? Będę wdzięczna za odpowiedź😘
    Pozdrawiam

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym trymestrze zazwyczaj najlepiej konsultować się z lekarzem. Spróbuj zadzwonić jutro do poradni, jeśli nie będą chcieli Cię przyjąć to mogą też doradzić coś telefonicznie.
    I nie martw się, to bardzo częsty problem w ciąży. Będzie dobrze ☺️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ