X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr imbifem
Odpowiedz

imbifem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martus1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mecza mnie straszne mdlosci, jest to nie do wytrzumania, próbowałam już wielu roznych domowych sposobow na lekkie złagodzenie tego, ale nie omagaja. zamowilam krople imbifem i mam lekkie obawy co do ich stosowania czy nie zaszkodzą dla malucha. ktoras z was stosowala? proszę o odp

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosowałam tylko i wyłącznie herabatę z imbirem co polecił mi lekarz i pomagało. Żadnych specyfików na własną rękę nie brałam, proponuję porozmawiać z lekarzem może na jakieś inne leki, zioła albo sposoby na mdłości. Pozdrawiam.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ