BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > I trymestr ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 13 marca 2013, 10:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
poziomka80 wrote:
Dziękuję Alexis i Kleopatra.Jak tylko dostałam ten drugi wynik to wyszukałam informacje.
Wiem,że to dość wysoka beta jak na 6 tydzień,tylko ten przyrost,nawet nie 40%.Czytałam,że powyżej 6000 wolniej rośnie,ale i tak powinno podwoić się po 96 godz.
Umówiłam się do szpitala na piątek,może mnie nie odeślą bez badania.
Niestety nie mam dostępu do ginekologa,mieszkam w Anglii.Tutaj prowadzą ciążę od 12 tygodnia!Trudno było wyprosić betę,tylko ze względu na wcześniejsze poronienie w końcu się moja lekarka w GP zgodziła.
Staram się nie zamartwiać na zapas i czekam do piątku.
Dziękuję kochane:)
Pozdrawiam.

Trzymam kciuki...powodzenia :) myślę, że będzie dobrze :)

poziomka80 lubi tę wiadomość

km5shdges7mhg8ze.png

ann2224
Autorytet
381

Wysłany: 13 marca 2013, 15:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
poziomka80 wrote:
Dziękuję Alexis i Kleopatra.Jak tylko dostałam ten drugi wynik to wyszukałam informacje.
Wiem,że to dość wysoka beta jak na 6 tydzień,tylko ten przyrost,nawet nie 40%.Czytałam,że powyżej 6000 wolniej rośnie,ale i tak powinno podwoić się po 96 godz.
Umówiłam się do szpitala na piątek,może mnie nie odeślą bez badania.
Niestety nie mam dostępu do ginekologa,mieszkam w Anglii.Tutaj prowadzą ciążę od 12 tygodnia!Trudno było wyprosić betę,tylko ze względu na wcześniejsze poronienie w końcu się moja lekarka w GP zgodziła.
Staram się nie zamartwiać na zapas i czekam do piątku.
Dziękuję kochane:)
Pozdrawiam.

no tao ja równiez witam w klubie Angielskiego podejscia do ciazy ja jak poszłam do mojej GP to niec nie zrobiła kazała mi sie umówic z położna tak wiec zrobiłam minął juz tydzień a od połoznej ani widu ani słychu i ciągle czekam kiedy bede miec z nia pierwsze spotkanie bpo to ona kieruje na usg:(tak wiec mysle pozytywnie i mam nadzieje ze nideługo sie do mnie odezwie:)a o becie to nawet moja GP nie chciała słyszec:(

anetta28
Przyjaciółka
80

Wysłany: 13 marca 2013, 19:00
Cytuj | (4) | Zgłoś
witam was kobietki :) dołączam się do was zaczyna mi się 6 tydzień ciaży :) tak sie cieszę

alexis, maja2024, ewajoanna, Nina82 lubią tę wiadomość

88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 13 marca 2013, 19:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
anetta28 wrote:
witam was kobietki :) dołączam się do was zaczyna mi się 6 tydzień ciaży :) tak sie cieszę

Witamy anetta28 w naszym skromnym gronie :) jak się czujesz w tym 6 tygodniu?

km5shdges7mhg8ze.png

anetta28
Przyjaciółka
80

Wysłany: 14 marca 2013, 08:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
alexis wrote:
anetta28 wrote:

Witamy anetta28 w naszym skromnym gronie :) jak się czujesz w tym 6 tygodniu?

witam ;) dobrze tylko mdli mnie i nie tylko rano ;) piersi tak obrzmiałe na dotyk tak wrażliwe i od 4 dni budzę sie o 3ej w nocy i do 6tej spać nie mogę :( a Ty alexis jak się czujesz ;) pozdrawiam

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 14 marca 2013, 08:49
Cytuj | (1) | Zgłoś
Mnie też piersi bolą mocno- są bardzo ciepłe w dotyku i obrzmiałe, ale mdłości żadnych nie mam...dziś z rana wstałam jakaś taka wzdęta i czułam w podbrzuszu jakby powiększoną macicę hehe ale nie wiem czy to rzeczywiście było to...no ale z objawów to w zasadzie tylko podwyższona temp i bolące, obrzmiałe piersi-poza tym nic...i raczej mdłości nie będę miała...z jednej strony dobrze a z drugiej tak sobie myslę, ze chciałabym zobaczyć jak to jest z mdłościami ciążowymi...

anetta28 lubi tę wiadomość

km5shdges7mhg8ze.png

Kleopatra
Autorytet
5419

Wysłany: 14 marca 2013, 09:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Alexis ja dostałam mdłości w 7 tyg ;p U Ciebie może być jeszcze za wcześnie :)

l22nzbmhc97dgg3u.png
Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017

darijka
Autorytet
537

Wysłany: 14 marca 2013, 10:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
mnie też kochane od 2 dni trzymają mdłości cały dzień i modlę się oby nie skończyły się w kibelku :) cycorki również bolą i mega mega zmęczenie mi dokucza

anetta28
Przyjaciółka
80

Wysłany: 14 marca 2013, 15:25
Cytuj | (1) | Zgłoś
c55fvfxm5pr6qtkg.png

alexis lubi tę wiadomość

anetta28
Przyjaciółka
80

Wysłany: 14 marca 2013, 15:27
Cytuj | (3) | Zgłoś
Nonstop bym spała :) w pracy w domu wrzędzie :) też tak macie kobietki ?

alexis, ewajoanna, darijka lubią tę wiadomość

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 14 marca 2013, 15:27
Cytuj | (1) | Zgłoś
anetta28 wrote:
c55fvfxm5pr6qtkg.png

O widzę, że tylko 2 dni do przodu jesteś anetta28 :) Fajnie- będziemy mogły sobie porównywać nasze fasolinki :) ja pierwsza wizytę mam 25go marca :)

km5shdges7mhg8ze.png

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 14 marca 2013, 15:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
anetta28 wrote:

Oj tak- nawet juz mój maż sie śmieje, że przyszłm z pracy, zjadłam, to zaraz obowiązkowa drzemka...a ja w tym czasie ziewam i idę pod kołderkę na 1.5 do 2 godzin spania :)

km5shdges7mhg8ze.png

anetta28
Przyjaciółka
80

Wysłany: 14 marca 2013, 15:56
Cytuj | (2) | Zgłoś
zjadłam zupkę szczawiową i idę spać do póki synek śpi to mamusi też da pospać bo wie że mamusia ma dzidzię w brzuszku :)

alexis, ewajoanna lubią tę wiadomość

ewajoanna
Przyjaciółka
252

Wysłany: 14 marca 2013, 17:26
Cytuj | (1) | Zgłoś
Witam dziewczyny! Coraz nas tu więcej i to cieszy...
anetta28 - ja też bym spala calymi dniami ale nie mogę sobie na to pozwolić niestety, no i teraz 99% odstawiłam kawę i to pogarsza mój senny stan, mam do tego niskie cisnienie.

alexis lubi tę wiadomość

jatoja25
Znajoma
12

Wysłany: 14 marca 2013, 19:51
Cytuj | (2) | Zgłoś
No to i ja dołączam do grona :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to od jakiegoś czasu mam mdłości, szczególnie wieczorami. Pomaga imbir, czasami migdały. Podobno banan też jest dobry, ale ja nie widzę różnicy gdy go zjem. Piję bardzo dużo wody z cytryną i wtedy też troszkę lepiej jest.
W sumie to nie wiem co więcej mogę poradzić hehe :P
Obyśmy spokojnie skończyły ten I trymestr :D

alexis, Nina82 lubią tę wiadomość

x5bt1gt.png

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 14 marca 2013, 20:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
jatoja25 wrote:
No to i ja dołączam do grona :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to od jakiegoś czasu mam mdłości, szczególnie wieczorami. Pomaga imbir, czasami migdały. Podobno banan też jest dobry, ale ja nie widzę różnicy gdy go zjem. Piję bardzo dużo wody z cytryną i wtedy też troszkę lepiej jest.
W sumie to nie wiem co więcej mogę poradzić hehe :P
Obyśmy spokojnie skończyły ten I trymestr :D

Witaj jatoja25, jeżeli mogę wiedzieć to w którym tygodniu ciąży jesteś??

km5shdges7mhg8ze.png

darijka
Autorytet
537

Wysłany: 14 marca 2013, 20:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
anetta28 wrote:

jednego dnia jestem strasznie zmęczona wczoraj spałam na siedząco w pracy, natomiast dzisiaj już było lepiej nie byłam aż tak zmęczona, ale to może przez to, że wczoraj o 20 już spałam. wczoraj i dzisiaj nie odczuwam żadnego kłucia i ciągnięcia i zaczynam się martwić, że coś może jest nie tak :( ah te codzienne schizki :)

darijka
Autorytet
537

Wysłany: 14 marca 2013, 21:01
Cytuj | (1) | Zgłoś
ewajoanna wrote:
Witam dziewczyny! Coraz nas tu więcej i to cieszy...
anetta28 - ja też bym spala calymi dniami ale nie mogę sobie na to pozwolić niestety, no i teraz 99% odstawiłam kawę i to pogarsza mój senny stan, mam do tego niskie cisnienie.

ja też mam niskie ciśnienie więc coś wiem o tym :) a na kawę odkad jestem w ciąży nie mogę patrzeć:) wcześniej kochałam kawkę i piłam dwa razy dziennie.

Nina82 lubi tę wiadomość

yennefer
Autorytet
1091

Wysłany: 14 marca 2013, 21:27
Cytuj | (2) | Zgłoś
czesc Dziewczyny :) fajnie ze ten wątek się rozwija i coraz nas więcej. Odnośnie senności to jest jakaś masakra. Ja wcześniej rzadko kiedy spałam po pracy, a teraz do praktycznie codziennie :) Mój mąż jak to widzi to tylko pyta, czy na pewno dobrze się czuje :)
Kawę też staram się zastąpić zbożową, ale jak na razie ciężko mi to idzie, bo jestem wielbicielką kawy - co prawda piję tylko jedną dziennie i to z mlekiem, ale zawsze to jakaś niepotrzebna dawka kofeiny.

A i czy Wy też biegacie teraz tak często do łazienki? :) Ja myślałam, że to się zaczyna trochę później... A tymczasem już teraz zdarza mi się wstawać w nocy. Fakt, że piję dość dużo wody, ale i tak... Ciekawa jestem co będzie później :)

alexis, Nina82 lubią tę wiadomość

82do20mm8gkktux6.png

alexis
Autorytet
272

Wysłany: 15 marca 2013, 07:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
yennefer wrote:
czesc Dziewczyny :) fajnie ze ten wątek się rozwija i coraz nas więcej. Odnośnie senności to jest jakaś masakra. Ja wcześniej rzadko kiedy spałam po pracy, a teraz do praktycznie codziennie :) Mój mąż jak to widzi to tylko pyta, czy na pewno dobrze się czuje :)
Kawę też staram się zastąpić zbożową, ale jak na razie ciężko mi to idzie, bo jestem wielbicielką kawy - co prawda piję tylko jedną dziennie i to z mlekiem, ale zawsze to jakaś niepotrzebna dawka kofeiny.

A i czy Wy też biegacie teraz tak często do łazienki? :) Ja myślałam, że to się zaczyna trochę później... A tymczasem już teraz zdarza mi się wstawać w nocy. Fakt, że piję dość dużo wody, ale i tak... Ciekawa jestem co będzie później :)

Mnie wczoraj mąż zabrał na zakupy, przed samym wyjściem siku zrobiłam, wsiedliśmy w samochód, w 5 min z tankowaniem dojechaliśmy do miasta a mi się znów siku chciało...i to tak mocno...musiałam aż pójśc do baru jakiegoś z jedzeniem i złotówkę płacić!!! ;) co do kawy to problemu nie mam- tez piłam codziennie kawę ale rozpuszczalną z mlekiem więc teraz tylko kawę zmieniłam na zbożową i powiem Wam że bardziej mi ta zbożowa smakuje... :) najbardziej mnie wzdęcia i zaparcia denerwują...

km5shdges7mhg8ze.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)