X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr ciąży
Odpowiedz

I trymestr ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:39

    alexis lubi tę wiadomość

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam :) Na usg byłam w 8 tyg i 4 dniu. Widziałam serduszko i 2 cm dzidzie :) mam już synka 2,5 roku :)

    alexis, ewajoanna, Nina82 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 12 marca 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika wrote:
    alexis my widzieliśmy bijące serduszko już w 6 tygodniu.
    A usłyszeliśmy podczas kolejnej wizyty w 10 :)

    Mam nadzieję, że zobaczę serduszko i fasolinkę 25go marca...już się doczekać nie mogę tej pierwszej wizyty- oby wszystko było dobrze...szkoda, że nie można sobie samemu zajrzeć do środka hehe- fajnie by było sobie obserwować codziennie jak rozwija się dzidziuś :) a tak to człowiek w takiej niepewności...

    Nina82 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:39

    alexis lubi tę wiadomość

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też idę teraz 27.03 :)

    alexis, Rika lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano szkoda:)ja co tydzień wnikliwie czytam opis bieżącego tygodnia w kalendarzu ciąży:)a najbardziej lubie patrzeć na zdjęcie jak teraz wygląda moja fasolka.

    alexis, ewajoanna lubią tę wiadomość

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 12 marca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 13:15

    alexis, Rika, Nina82 lubią tę wiadomość

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja również dołączam jestem w 7t2d ciąży, jest to pierwsza ciąża długo wyczekiwana. 6 marca byłam na 2 wizycie u gina i widzieliśmy Nasze Maleństwo, które ma 0,66 cm oraz bijące serduszko. Też nie mogę się doczekać końca I trymestru oraz kolejnej wizyty ok 28 marca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 10:30

    poziomka80, alexis, ewajoanna, Rika, Nina82 lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 12 marca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    www.mamazone.pl dziewczyny tam tydzien po tygodniu sa filmiki jak wyglada wasza fasolka :-)

    alexis, anilorak, Nina82, iśka lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 12 marca 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja wam zazdroszcze tych usg co miesiec ja niestety musze czekac na usg do 12 13 tygodnia:(

    event.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po rozmowie z szefową moją...i naprawdę bardzo ładnie się zachowała, jestem bardzo zadowolona :) ale umówiłyśmy się, że narazie żadnych kroków nie podejmiemy do wizyty mojej u ginekologa- bo tak naprawde to nie wiadomo czy ciąza się rozwija prawidłowo, czy wszystko jest okej...więc mam nadzieję, że szefowa nie zmieni zdania do 25go maca hehe ale muszę Wam powiedzieć, że mam super szefową- baaardzo wyrozumiała i kochana kobitka!!!

    ewajoanna, Nina82 lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    fifi wrote:
    Widzę, że sporo nas tu po stratach pierwszej dzidzi, ja niestety po stracie dwóch, tym razez szybko zatestowalam bo juz 3 dni przed @ i bez chwili namysłu wsiadłam w auto i pojechałam do ginekologa, od razu dostałam duphaston i biorę dwa razy dziennie, odpukać wszystko jest w porządku tyle, że brzuchol czasem boli i kłuje, ale mam nadzieję, że to normalne :-) kolejna wizyta 19 marca, strasznie jej wyczekuję, chciałabym w końcu usłyszeć bicie małego serduszka... :-)

    Fifi w którym tygodniu jestes?

    jestem dopiero 6tyg 4 dni, także jeszcze długa droga przedemną, a od wczoraj tak mnie brzuch boli, że nic tylko leżę, a jedzenie fuuuuuuuuu mogłoby dla mnie nie istnieć :-(

    Nina82 lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 12 marca 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A własnie dziewczynki- macie mdłości i wymioty? Jak tak to od którego tygodnia Wam się to zaczęło?? I czy zaczynało się stopniowo czy obudziłyście się może któregoś ranka i pobiegłyście do łazienki żeby zwymiotować? Zawsze mnie to interesowało bo nigdy nie miałam skłonności do wymiotowania- tylko jak mała byłam to lokomocyjną chorobę miałam ale zatruć pokarmowych ani nic w tym stylu nie miałam...w poprzedniej ciąży, która poroniłam w 10tc też żadnych mdłości nie miałam...ale czytałam, ze każda ciąża jest inna i że może teraz mnie to dopadnie- chociaż wątpię...

    ewajoanna lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 12 marca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis ja zaczęłam wymiotować jakieś 3 dni temu, i nie ma znaczenia jaka to pora dnia, niedobrze mi się robi znienacka i wtedy biegiem do toalety... to jest okropne nikomu tego nie życzę, wczoraj otworzyłam lodówkę i zwymiotowałam do zlewu :-( dzisiaj cały dzień mnie muli, przez co nie mogę jeść :-(

  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 12 marca 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    A własnie dziewczynki- macie mdłości i wymioty? Jak tak to od którego tygodnia Wam się to zaczęło?? I czy zaczynało się stopniowo czy obudziłyście się może któregoś ranka i pobiegłyście do łazienki żeby zwymiotować? Zawsze mnie to interesowało bo nigdy nie miałam skłonności do wymiotowania- tylko jak mała byłam to lokomocyjną chorobę miałam ale zatruć pokarmowych ani nic w tym stylu nie miałam...w poprzedniej ciąży, która poroniłam w 10tc też żadnych mdłości nie miałam...ale czytałam, ze każda ciąża jest inna i że może teraz mnie to dopadnie- chociaż wątpię...

    U mnie zero mdlosci, zero wymiotow-ani w tej ani w poprzedniej ciazy :)

    Wszystko zwiazane z imbirem podobno dziala na mdlosci, ciasteczka, herbatki etc, migdaly sa ponoc rownie dobrym sposobem - nie sprawdzalam na sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2013, 18:32

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 12 marca 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    A własnie dziewczynki- macie mdłości i wymioty? Jak tak to od którego tygodnia Wam się to zaczęło?? I czy zaczynało się stopniowo czy obudziłyście się może któregoś ranka i pobiegłyście do łazienki żeby zwymiotować? Zawsze mnie to interesowało bo nigdy nie miałam skłonności do wymiotowania- tylko jak mała byłam to lokomocyjną chorobę miałam ale zatruć pokarmowych ani nic w tym stylu nie miałam...w poprzedniej ciąży, która poroniłam w 10tc też żadnych mdłości nie miałam...ale czytałam, ze każda ciąża jest inna i że może teraz mnie to dopadnie- chociaż wątpię...

    Alexis ją w poprzednich całych dwóch ciazach nie miałam ani mdłości ani wymiotow, natomiast teraz mam lekkie mdłości a raczej metaliczny smak i to zwiększa mdłości lecz nie do wymiotow. Myślę że to względna sprawa. Mam tylko nadzieję że te mdłości nie zmienia się na wymioty.

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 12 marca 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja się do was kobitki podłączam. o swojej schizce już nie wspomnę,też bardzo bym chciała żeby ten I trymestr już był za mną a ja jeszcze 2 tygodnie muszę się męczyć do wizyty u gin żeby zobaczyć bijące serduszki. tyle się naczytałam o pustych pęcherzykach, że teraz stwierdzam, że będą to najdłuższe moje dwa tygodnie w życiu.
    dzisiaj w ogóle to u mnie hormony są górą mam takie nerwy jak nigdy najpierw krzycze, a potem płaczę z żalu i smutki, a za chwilę się smieje i tak na przemian masakra jakaś ah te moje hormonki szwankują :)

    ewajoanna, alexis lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 12 marca 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    Widzę, że sporo nas tu po stratach pierwszej dzidzi, ja niestety po stracie dwóch, tym razez szybko zatestowalam bo juz 3 dni przed @ i bez chwili namysłu wsiadłam w auto i pojechałam do ginekologa, od razu dostałam duphaston i biorę dwa razy dziennie, odpukać wszystko jest w porządku tyle, że brzuchol czasem boli i kłuje, ale mam nadzieję, że to normalne :-) kolejna wizyta 19 marca, strasznie jej wyczekuję, chciałabym w końcu usłyszeć bicie małego serduszka... :-)

    fifi mnie też praktycznie codziennie kłuje raz po lewe, raz po prawej i delikatnie ciągnie, myśle, że to normalne. mnie bardzie kłuje z lewej strony i wiem , że tam jest maleństwo bo owu miałam z lewego jajnika więc tam chyba wszystko się bardziej rozciąga, ty kochana masz wizyte 19 i będziesz już spokojna , ja jeszcze bede musiała tydzień dłużej na szpilkach siedzieć :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 12 marca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika wrote:
    O to idziemy podobnie do ginekologa - ja mam kolejną wizytę 27.03 :) Też już się nie mogę doczekać:)

    a ja 26.03 mam wizytę:)

    Rika lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do was dziewczyny. :) ja dzis byłam na drugiej wizycie. A niestety nie widziałam serduszka :( czekam do nastepnej wizyty 26go i dopiero założą mi karte ciążową.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ