X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr a covid
Odpowiedz

I trymestr a covid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anadzej Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 listopada 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem w 7 tygodniu ciąży i niestety zachorowałam na covida , wizyte na potwierdzenie ciąży miała na pojutrze, niestety muszę ją przełożyć na za 10. Czy nie jest to za późno? O ciąży wiem jedynie z testu ciążowego u braku miesiączki. W którym tygodniu najlepiej udać się do ginekologa potwierdzić ciążę?

  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałam Cię podpytać czy wszystko się u a Ciebie dobrze skończyło...?. MNie właśnie dopadł Covid - skończony prawie 9 tc.
    Byłam w ubiegłym tygodniu na USG i wtedy było wszystko ok z maleństwem. A teraz ta choroba...
    Bardzo się boję czy może mieć jakiś wpływ...

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zachorowałam na covida kilka dni przed terminem miesiączki.Dzis zrobiłam test ciążowy i wynik pozytywny. Też się martwię bo na początku choroby miałam wysoką temperaturę ..

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • MartaMi92 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mi aktualnie wychodzi gdzieś ok. 8tydzień. Też zachorowałam. Jak się czujecie? Mnie męczą duszności. Muszę brać wziwenie miflonide. Martwię się, że może zaszkodzić, choć lekarz wiedział, że jestem w ciąży. Staram się wierzyć że ten lek nie zaszkodzi. Też się martwię, że będzie coś nie tak. A wizyta dopiero 10lutego 😕

  • Mokka Autorytet
    Postów: 845 896

    Wysłany: 1 lutego 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ok - na szczęście w niecały tydzień pokonałam to paskudztwo. U mnie łagodny przebieg, nie miałam żadnych duszności. Ja miałam typowo objawy Omikronowe - czyli zaatakowało mi zatoki/górne drogi oddechowe. Pozostał mi teraz tylko lekko zatkany nos i czasami muszę odkaszlnąć.
    Zdrowia!!!

    38 lat 👩, 38 lat 👨

    1 ciąża - Synek 03.2015 (starania w sumie 2 lata, naturals 👩‍👦 3 miesiące po HSG 🙏🏻 - 1 jajowód niedrożny)

    2 ciąża - Synek 09.2022 (starania w sumie 3 lata, usunięcie 1 jajowodu, 3x IVF - nieudane... , i nagle... naturals!!!)

    3 ciąża - (31.07.23 - II kreski!!! naturals!), Synek

    ❄️❄️- 1xcb, 1x słaby

    preg.png
    age.png
    age.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 2 lutego 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się lepiej chociaż jestem cały czas osłabiona. Skończyło się na antybiotyku, ponieważ tak poszło mi na zatoki , że masakra. Dostałam amotaks , który jest w miarę bezpieczny w ciąży. Pierwszą ciążę też zaczęłam od anginy i potrzebny był antybiotyk, także to już chyba taka moja tradycja.. w piątek po zakończeniu izolacji idę do ginekologa, ale nie wiem czy cokolwiek będzie widać na USG tydzień po terminie miesiączki.

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ