X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Hcg
Odpowiedz

Hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie i możesz je wykonać o dowolnej porze dnia :) napisz jutro jak wynik!

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :) Już myślałam,że będę musiała zrywać się skoro świt :P
    Ok dam znać :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh ja i tak poleciałam z samego rana, bo tak sie nie mogłam doczekać ;) a że w przychodni są numerki to już wtedy wybrałam te dla ciężarnych :D ale się babcie gapily

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaczkowa wrote:
    Heheh ja i tak poleciałam z samego rana, bo tak sie nie mogłam doczekać ;) a że w przychodni są numerki to już wtedy wybrałam te dla ciężarnych :D ale się babcie gapily

    :) :) ale musialy miec miny!!! ;) Super!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babcie uważają,że ZAWSZE mają pierwszeństwo nawet jak kobieta jest z widocznym brzuchem. Ale najgorsze są kobiety w kolejkach,które nie przepuszczą ciężarnej bo im się śpieszy albo mają taki kaprys- wiem z opowiadań przyjaciółki.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam już wynik. Moja beta 8161 mlU/mL
    Czyli wszystko ok :) z tego co się orientuje :P

    Kasiaczkowa wrote:
    Nie i możesz je wykonać o dowolnej porze dnia :) napisz jutro jak wynik!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 19:28

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ