X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Graves Basedow i suplementacja jodem
Odpowiedz

Graves Basedow i suplementacja jodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewa z rajskiego drzewa Koleżanka
    Postów: 53 67

    Wysłany: 29 października 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie, mam obciążający wywiad rodzinny w kierunku choroby Gravesa Basedowa, unikałam dotąd przyjmowania jodu, niestety wszystkie preparaty suplementujące w ciąży zawierają jod. Macie jakieś może doświadczenia w tym temacie? (zanim się wybiorę do endokrynologa) dzięki

    ja - 42 l
    partner - 45. l
    starania naturalne 4 miesięcy
    19.11.2021 - test pozytywny, Beta 157
  • Minionka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 listopada 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja choruje na GB, zaszłam w ciążę w remisji, ale endo od razu powiedział, żeby unikać jodu (w czasie choroby koedy zaczęłam stosować femibion 0, wyniki się pogorszyły) Stosuje kwas foliowy, DHA i wit. D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ