X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ginekolog Rzeszów
Odpowiedz

Ginekolog Rzeszów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Złaa Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, szukam dobrego ginekologa w rzeszowie. Moje znajome polecają dr T.Kluza i dr P.Habało. chciałabym poznać wasze opinie. Z tego co wiem jeden pracuje w szpitalu na Szopena A drugi na Rycerskiej. Chciałabym też wybrać ginekologa prowadzącego moja ciążę pod kątem szpitala w którym miałby się odbyć poród ale niestety nie wiem gdzie byloby lepiej..

    12 dpo Beta HCG- 46,8 mIU/ml
    14 dpo Beta HCG 148,7 mIU/ml , przyrost 215.2%
    18 dpo Beta HCG 1128,0 mIU/ml, przyrost 176,4%
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam dr Jacka Śliwę, przyjmuje w Galenie, pracuje w szpitalu na Lwowskiej.

    pierwszą ciążę przeprowadził bezproblemowo, usg genetyczne też są u niego bo ma wszystkie certyfikaty. na szpital też złego słowa powiedzieć nie mogę, opieka w porządku warunki super bo oddział po remoncie.

    na drugą ciążę wybieram ten sam schemat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:24

    Złaa lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 11 marca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RZESZÓW Od siebie polecam zapisanie się do pani doktor:
    ginekolog-rzeszow.pl

    Przyjmuje zarówno na fundusz, jak i prywatnie. I przyjmuje pacjentkki w każdym wieku.

    Jest bardzo delikatna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 16:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ