X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ginekolog położnik Kraków
Odpowiedz

Ginekolog położnik Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 2 września 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej, czy któraś z Was może polecić ginelologa położnika z Krakowa? Najlepiej pracującego w Ujastku (skłaniam się z kilku względów do tego szpitala).

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 września 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moge ci polecic z calego serca dr Marcina Oplawskiego ( przyjmuje na Florianskiej) jestem zawsze turystycznie w Krakowie ale dzieki niemu jestem w naturalnej ciazy ( mialam nieudane invitro) wspanialy lekarz

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 4 września 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej, moge ci polecic z calego serca dr Marcina Oplawskiego ( przyjmuje na Florianskiej) jestem zawsze turystycznie w Krakowie ale dzieki niemu jestem w naturalnej ciazy ( mialam nieudane invitro) wspanialy lekarz
    Dziękuję za polecenie :) czy ten lekarz pracuje w którymś z krakowskich szpitali?

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 4 września 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr n. med. Marcin Opławski, ginekolog-położnik, uroginekolog i onkolog, ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu im. Rydygiera w Krakowie, ja chodze do niego prywatnie do gabinetu na ul.Florianskiej

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Adonis_26 Autorytet
    Postów: 329 108

    Wysłany: 10 września 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy moim porodzie na ujastku był dr Orłowski, ja chodzę do Hankusowej :)
    Był jeszcze taki młody położnik chyba Michalski. Przyjmował mnie z drugim porodem na oddział.

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

    QoJgp2.png
    I2MWp2.png
    08rTp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystkie koleżanki polecają Grzegorz Jordan - UJASTEK <3
    z resztą widać na znanym lekarzu, jak jest wysoko :)

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u Jordana na pierwszych wizytach jest na prawde spoko. Ale ostatni raz jak byłam u niego i wypalił do mnie ze serce jest wszytsko jest No ale wiadomo on mi nie zagwarantuje ze urodzę zdrowe dziecko... po co takie teksty w momencie kiedy jest początek ciazy i potwierdzenie żywej ciazy. A poniej pyta sie mnie o wady w rodzinie czy jest down w rodzinie?
    A mi szczeka na kolanach wyładowała... co prawda wizyta w Parensie tania bo 180 zł z usg i recepta w superior płaciłam u Miki 270 zł wiec różnica jest. Aha Jordan pracuje na patologii ciazy w ujastka

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 22 września 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Zastanawiam się, czy zmieniać ginekologa. Chodzę do doktor Zarudzkiej i jestem bardzo zadowolona. Myślałam tylko, że może lepiej gdyby to był ktoś ze szpitala...

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • olaas Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączę się pod wątek. Może możecie kogoś polecić bliżej starego miasta/kazimierza/podgórza?

    34bwgov3yjk30e8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ