X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Gdzie rodzić- Warszawa.
Odpowiedz

Gdzie rodzić- Warszawa.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że jest jeszcze bardzo dużo czasu ale zastanawiam się nad wyborem szpitala. Słyszałam,że na Inflanckiej jest dobry. Z chęcią poznam Wasze opinie.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam, że jest dobry od kilku osób, ale słyszałam o bardzo brzydkiej sprawie sądowej, gdzie babki nie zrobili cesarki i dziecko urodziło się z niedotlenieniem. Może wyciągnęli wnioski, ale ja bym się chyba tam bała.

    Poza tym mój partner chce, źebym rodziła w wodzie, więc raczej będziemy czegoś pod tym kątem szukać.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty też chcesz w wodzie rodzić? Czy on zadecydował i Ty musisz się podporządkować? :P

    Dlaczego? Wytłumacz mi jakie są plusy bo jestem zielona w tym temacie :P
    Chica Mala wrote:
    Też słyszałam, że jest dobry od kilku osób, ale słyszałam o bardzo brzydkiej sprawie sądowej, gdzie babki nie zrobili cesarki i dziecko urodziło się z niedotlenieniem. Może wyciągnęli wnioski, ale ja bym się chyba tam bała.

    Poza tym mój partner chce, źebym rodziła w wodzie, więc raczej będziemy czegoś pod tym kątem szukać.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje koleżanki chwalą Św. Zofię na Żelaznej!

  • qatarynka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze dziecko rodziłam na inflanckiej. wpominam super, mimo, że skonczylo się cc.

    6e1868b05c59aacaa1438d9ddd651bbb.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam na inflanckiej w trakcie remontu i bylam bardzo zadowolona. Teraz po remoncie jest wypas, dobudowany drugi budynek, powiększona neonatologia... Raczej innego nie biore pod uwagę.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak personel?

    KathleenPL wrote:
    Ja rodzilam na inflanckiej w trakcie remontu i bylam bardzo zadowolona. Teraz po remoncie jest wypas, dobudowany drugi budynek, powiększona neonatologia... Raczej innego nie biore pod uwagę.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    A jak personel?

    Pielęgniarki bardzo spoko, lekarz, który odbieram i polozna tez. Jedynie lekarka, którą mnie pod oksytocyna trzymala wstrętne babsko. Ja sie tam zwijalam z bolu, pielegniarce sie zal zrobilo aż, a lekarka dalej mnie pod oksy trzymala. Ale to bylo 7 lat temu wiec dużo sie pewnie pozmienialo. Lezalam tydzień na patologii i to tam ta straszna baba byla XD Qle ogólnie bez problemu.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w św. zofii i byłam mega zadowolona. Bardzo fajne miłe położna opieka okołoporodowa też bardzo dobra. Nie czuło się żadnego dyskomfortu. Byłam bardzo zadowolona.

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • wu. Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam na Madalińskiego i bardzo dobrze wspominam, i warunki i opiekę, a położne w trakcie porodu super kobietki :) z maluszkiem leżałam 2 dni i też nie mogę złego słowa powiedzieć :) ogólnie, gdybym nadal mieszkała w Warszawie na kolejny poród wybrała bym się znów na Madalińskiego :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ