X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Gdzie na usg w Poznaniu? Pomocy!
Odpowiedz

Gdzie na usg w Poznaniu? Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • criekietka Znajoma
    Postów: 20 11

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w was siła! Poradzicie mi gdzie znajdę dobrego lekarza od usg w Poznaniu? Mam zagrożona ciaze... 6 tydzień i chce to skonsultować u innego lekarza, gdzie najlepiej się udać? Pomóżcie! 🙏

  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    criekietka wrote:
    Dziewczyny w was siła! Poradzicie mi gdzie znajdę dobrego lekarza od usg w Poznaniu? Mam zagrożona ciaze... 6 tydzień i chce to skonsultować u innego lekarza, gdzie najlepiej się udać? Pomóżcie! 🙏

    Dr Piotr Szymański klinika MedArt.
    Wysokiej klasy specjalista w badaniach prenatalnych.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • criekietka Znajoma
    Postów: 20 11

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za informacje.

  • Anja3112 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.znanylekarz.pl/wieslaw-blumski/ginekolog-anestezjolog-lekarz-medycyny-estetycznej/suchy-las?filter=pozytywne#tab=profile-reviews

  • criekietka Znajoma
    Postów: 20 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ