X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Fasolki kwietniowe z Krakowa
Odpowiedz

Fasolki kwietniowe z Krakowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 4 lipca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę się dołączyć? Jestem zafasolkowana w maju:) Już jestem na L4, mam krwiaka, na razie leżę, odpoczywam, wizyta 21.07. mam nadzieję, że wrócę już do jakiejkolwiek sprawności fizycznej:)

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze ja... zeschizowana i zafasolkowana:) z Krakowa. A i szukająca tu dobrego ginekologa. Najlepiej z Lux medu ale to nie jest warunek konieczny.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!! Jestem z powrotem, wybaczcie nieobecność ale poszłam na l4 miałam przeprowadzkę etc i tak
    Byłam zajęta ze wypadłam z obiegu!!! Wątek jak najbardziej aktualny moze któraś miałaby ochotę na mrożona kawę to jestem jak najbardziej za by sie spotkać i umilic sobie czas w tak fajna pogodę!!!!
    U nas wszystko ok czuje już ruchy dziecka!! Wczoraj mała (podobno dziewczynka) dawała niezły koncert wieczorem:)

    Co do ginekologa w Krakowie ja chodzę do Lux Medu ale ze względu na badania i endokrynologa bo muszę kontrolować tarczycy. Swoją gin prowadząca ciąże mam z poza luxmedu nazywa sie dr Sylwia Koryga Wszolek i pracuje na Ujastku, bardzo ja polecam skrupulatna i dbająca o pacjentki !

    Piszcie dziewczyny co u Was i jak znosicie ciąże:) no i zapraszam do zorganizowania spotkania :)

    Kate

    np55zzc.png
  • Aha Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 19 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc krakowianki. Dolaczam do was. Jestem w 10 tygodniu. Czuje sie dobrze, choc wieczorami mam totalna niemoc do jakiegokolwik dzialania. Malo jem, ale to chyba przez upaly. A wy jak? W Krakowie mega gorac, jak sobie radzicie? Pozdrawiam serdecznie i milego wieczorku. Krakowianka ;)

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha ja jestem na L4 więc najlepszym sposobem na upały jest dla mnie nie wychodzenie z domu:) A co do apetytu to mam wilczy:)

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie robiłyście USG genetyczne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja tez z krakowa tylko zafasolkowana w maju

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    Dziewczyny a gdzie robiłyście USG genetyczne?
    Ja robiłam w Ludwin&Ludwin na Rakowickiej 17. Polecam. 200 zł.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za podpowiedź :)

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    No to jeszcze ja... zeschizowana i zafasolkowana:) z Krakowa. A i szukająca tu dobrego ginekologa. Najlepiej z Lux medu ale to nie jest warunek konieczny.
    Hej dziewczyny!
    Hej Scarlet :-) to juz drugi nasz wspólny wątek ;-) tez jestem z Krakowa :-)Osobiście polecam dr Magdalenę Kołacz.Przerobiłam mnóstwo gino ale ta babka jest cudowną i w pełni jej ufam.:-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun coraz więcej nas łączy :) dzięki za podpowiedź z lekarzem. Ja ostatecznie chyba zdecyduje się na Dariusz Gołąbka - tylko czekam aż wróci z urlopu, żeby móc się do niego umówić i ostatecznie podjąć decyzje. Nie leczył mnie wcześniej, ale zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenia na pierwszej wizycie, ma dobre opinie i kilka osób mi go polecało.

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze żebyś ufala lekarzowi.Mi miała prowadzić ciąże polecana bardzo gino ale raz sie na niej bardzo zawiodłam i juz bym jej nie była w stanie powierzyć swojego i dziecka zdrowia.Na kiedy masz termin? Z tego co widziałam chyba 17 marzec??? Ja tez!;-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Najważniejsze żebyś ufala lekarzowi.Mi miała prowadzić ciąże polecana bardzo gino ale raz sie na niej bardzo zawiodłam i juz bym jej nie była w stanie powierzyć swojego i dziecka zdrowia.Na kiedy masz termin? Z tego co widziałam chyba 17 marzec??? Ja tez!;-)

    Termin mam różny w zależności od USG :) ale 17sty sierpnia dominuje. A właśnie jutro idę do lekarza, o którym wspomniałam w poprzednim poście mam nadzieję, że wszystko będzie ok i że lekarz oficjalnie zostanie moim prowadzacym :)

    SunSun lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ