X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Farbowanie włosów w ciąży
Odpowiedz

Farbowanie włosów w ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak jest z depilacją kremami? Przyznam szczerze, że ja depiluję wszytsko kremem - raz na 2tyg. Może gdyby to była zimna to bym olała przez 3 miesiące i wyglądała jak yeti, ale latem..... Co prawda wybieram kremy do skóry wrazliwej. Mój gin mówił, że można....

    Poza tym wydaje mi się, że tego rodzaju specyfiki jak kremy do depilacji czy farby do włosów czy inne nie przechodzą ze skóry dokrwioobiegu. Ewentualnie jakies znikome ilości. W przeciwnym wypadku szybko byśmy zatruły organizm

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    a jak jest z depilacją kremami? Przyznam szczerze, że ja depiluję wszytsko kremem - raz na 2tyg. Może gdyby to była zimna to bym olała przez 3 miesiące i wyglądała jak yeti, ale latem..... Co prawda wybieram kremy do skóry wrazliwej. Mój gin mówił, że można....

    Poza tym wydaje mi się, że tego rodzaju specyfiki jak kremy do depilacji czy farby do włosów czy inne nie przechodzą ze skóry dokrwioobiegu. Ewentualnie jakies znikome ilości. W przeciwnym wypadku szybko byśmy zatruły organizm
    Przy farbie do włosów nie chodzi o przenikanie przez skórę, a o wdychanie amoniaku. Farbami bez amoniaku można bezpiecznie farbować w I trymestrze, z amoniakiem już lepiej nie

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko co ja bym dała, żeby już pójść do fryzjera ! :) co prawda tylko lekko rozjaśniam włosy, więc odrostów nie widać u mnie jakoś bardzo mocno ale mnie irytują nawet niewielkie odrosty :/ ale nic powiedziałam sobie, że do końca I trymestru nie pójdę do lekarza i jakoś wytrzymam. Umówię się na wizytę 22giego lub 23iego (akurat chwilę potem mam chrzciny więc tym bardziej się cieszę, że mojej włosy będą wyglądać normalniej)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zapisana na 3 dni przed końcem I trymestru, więc mam nadzieję, że nie zaszkodzę dziecku..

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justwol
    Ja tak mam ze co dziennie muszę myć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja
    teraz to i farbe mozna blond wybrac taką co rozjasni wlosa ,farbami mozesz wlosy rozjasnic i nawet polecam ,rozjasniacz niszczy wlosy .ja swoje blond farbą doprowadzilam do ladniutkiego blondu :) teraz takie tony blondu są ze nietrza rozjaśniac rozjasniaczem .Ja farbowanko juz odpuscilam i zapuszczam na naturalne moje ciemny blond :)wlosy mi rosną wiec mam okazje powrocic do naturalnego koloru,.juz mam 4,5cm odrostu:D

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja poczekam z farbowaniem do końca 1 trymestru. Raczej eksperymentować nie chcę. Jestem zadowolona ze swojej fryzjerki i wiem, że takiego efektu nie osiągnę farbami sklepowymi.

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo jak juz rozjaśniasz wlosy to sobie je odzyw kreatyną brazylijską cocochoco .Dobra polecam ja robilam i mam efekt na pòł roku z glowy nie muszę ich prostować nic ,wlosy w kondycji perfekcyjnej są.Ja tu w Szkocji robiłam ten zabieg.W Pl to tez jest .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 19:57

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyznam szczerze, że nie mam problemu ze zniszczonymi włosami po rozjaśnianiu. Po każdym myciu używam odżywki a do tego mam rozjaśniany tylko odrost, więc dzięki temu włosy się tak nie niszczą

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbowalam na blond juz przestalam i stopniowo podcinam na równo i zapuszczam na naturalny kolor odrost mi nie przeszkadza teraz nawet modne wygladają jak ombra:))) wszyscy się pytają kto mi wlosy robil a ja po prostu mówie ze taki odrost mam :)fajnie to wyglada jak masz polowe wlosów naturalnych polowe farbowanych ,przez ciąze blond zniknie moze ze 5cm zostawie na samych koncowkach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 22:48

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz wrócić do swojego koloru to na pewno tak. Ja nie chcę bo znacznie lepiej się czuję w jaśniejszym odcieniu. Przy naturalnych włosach moja twarz staje się szara, więc ja póki co nie rezygnuję z farbowania. Odrostów nie znoszę i nawet teraz kiedy mam niewielkie, najchętniej poleciałabym do fryzjera,tylko wstrzymuję się dla malucha, bo jest najważniejszy. Włosy muszą poczekać.

    Maracuja
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak własnie są bez amoniaku to ok :)
    ja po wynikach i wczorajszej wizycie jestem i jest wszystko w jak najlepszym porządku :)

    Krysti lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje są z amoniakiem dlatego idę jak skończę I trymestr

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizerka gratuluje :))to wspaniale ze wszystko wporzadku:)pozdrawiam cieplo .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja W Polsce mam rodzinny zaklad fryzjerski ktory prowadzi moja siostra i mama juz 15 lat ,i wiem jakie farby są .Dlatego rezygnuje z farbowania jest okazja ze wlosy mi bardzo szybko zaczely rosnąc i jest super :)bo w naturalnych czuje sie najlepiej :)i mi pasują ,moj mąz sam powiedzial odpusc te farbowanie bo szkoda wlosów niszczyć i ma racje ,ciąza sluży mi trądzik znikł twarz się zrobila aksamitna wlosy naturalne az błyszczą takie śliczne .A farbowac kazdy moze ja wcale nie zabraniam kazdy ma prawo robic co chce :)

  • Repugn Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam do was takie pytanie... Czy farbowanie włosów w ciąży rzeczywiście może zaszkodzić? Bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć... Jeśli tak to w jaki sposób farbowanie szkodzi?

    Focus Zagęszczanie Włosów od firmy Luciano
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś dzisiaj właśnie czytałam o farbach do włosów...że przenikają do płodu i mogą go uszkodzić...Nie wiem..ja nie ryzykuję i robię szamponetkami,bo mam czarne włosy...Chociaż spłukują mi się szybciej,niż wcześniej...

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszym trymeście lepiej się wstrzymać.
    Ja farbowałam w drugim i farbą bez amoniaku- jest łagodniejsza i tak nie śmierdzi.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Trisska Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja farbuje (bez amoniaku), ale powiem wam, że wychodzi mi ciągle inny kolor niż na opakowaniu i w ogóle mi się farba nie trzyma... po tygodniu już jest sprana, a ciągle próbuje innych i teraz żadna nie chce się trzymać :/

    3jgxol2aj69homjq.png
  • sikorka@ Koleżanka
    Postów: 61 14

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm to mnie troche zmartwilyscie bo ja mam ciemne wlosy I duzo siwych na moje nieszeczesie a jestem w polowie 1 trymesrtu..ehhh bede chodzic jak borsuk jak czegos nie wymysle

    LondyńskieSerduszko lubi tę wiadomość

    sikorka_
    m3sxskjoe9kewgnp.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ