X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziwny żółty ciągnący śluz
Odpowiedz

Dziwny żółty ciągnący śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misspoppy Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanie bo się właśnie zdenerwowałam i nie wiem czy mam jutro jechać do szpitala czy raczej zachować spokój. Jestem w końcówce 8 tc wszystko było ok, dziś zauważyałm, że wydobył się żółty ciągnący się glutowaty śluz, dosyc sporo, ale jednorazowo się to stało. Zdenerowałam się czy to ma coś wspólnego z czopem śluzowy?Dodam, że dziś po dłuższej przerwie miałam rano stosunek i też nie wiem czy to mogło coś spowodować:/Czy coś takiego któraś doświadczyła? Z gory dziękuje za pocieszenie i pozdrawiam.

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja mam taki śluz, o jakim piszesz - żółtawy rozciągliwy od tygodnia czyli praktycznie od czasu, gdy dowiedziałam się o ciąży. Parokrotnie w większej ilości. Szperałam i czytałam, że część dziewczyn tak ma i niektóre z nich ginekolog uspokajał, że to normalne, ktoś jednak też napisał, że taki śluz może mieć związek z niewydolnością ciałka żółtego (odpowiedzialnego na początku ciąży za poziom progesteronu). Pewnie jednak każdy organizm jest inny i nawet jeśli dla kogoś taki śluz wiąże się z niewydolnością ciałka żółtego, dla Ciebie może się wiązać z zupełnie naturalną pracą zdrowego organizmu. Ja akurat mam kłopot z progesteronem i biorę od początku duphaston, ale czy ten rodzaj śluzu ma z tym związek, tego nie wiem. A Ty jaki masz progesteron? Jeśli w normie, to myślę, że możesz być spokojna, a jeśli bierzesz jakieś leki na jego uzupełnienie to również. Uśmiechu, spokoju i wiary :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • misspoppy Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzikęi Erl za pocieszenie i wyjasnienie. Faktycznie progesteron jakis czas temu mialam w normie i biore tez luteine. Dzis wszystko bylo ok wiec uspokoilam sie i przestalam o tym myslec a jutro ide do lekarza sprawdzic co to bylo i czy wszystko ok. Dam znac po wizycie czzego sie dowiedzialam. Pozdrawiam Cie i rowniez usmiechu i wiary zycze ;).

    Erl lubi tę wiadomość

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misspoppy, jak wieści? :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Klaudynka26 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 maja 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane. Jestem tutaj nowa, ale mam dokładnie to samo. Jestem w 10 tyg. Byłam u lekarza pare dni temu i pytałam o to moją gin. Powiedziała, że to normalne i pobrała pròbki do badania w razie czego. Wyniki są bardzo dobre. Więc chyba nie macie sie czym martwić. Ja mieszkam na Islandii i tutaj całkiem inaczej prowadzi sie ciąże. Bez żadnych leków na podtrzymanie itp. Tzw "selekcja naturalna". Dopiero w 11-12 tyg robi sie wszystkie badania. Pozdrawiam was :)

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 1 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja także pytałam dziś swojego ginekologa o ten rodzaj śluzu (a w pełni ufam jego kompetencjom) i także mam zapewnienie, że to normalne. Pozdrowienia :)

    Ofelaine lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • bulgotka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem w 18-19 tyg ciąży. Od 5dni mam taki sluz... Co robić?
    Wizytę u ginekologa mam na 3.10 :c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2014, 20:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ