X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziwny posmak w ustach
Odpowiedz

Dziwny posmak w ustach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie taki posmak w ustach ? macie jakies sposoby na to żeby go zniwelować?

    qq873e5erivgw16d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie czasami tak robi jakbym czuła krew w buzi :/

    Amenada, Krysti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zgodzę się z koleżanką wyżej :D
    ja też od czasu do czasu czuję w ustach posmak metaliczny czyli krew.Hmmmjak zniwelować moim zdaniem ssać cukierki miętowe,owocowe karmelki co chcesz :p ogólnie posmak ten powinien minąć do II trymestru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ten posmak i przez to muszę często myć zęby w ciągu dnia bo to mi pomaga. A ten posmak doprowadza mnie do mdłości

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszmarny jest ten posmak. Mam go po każdym jedzeniu i piciu. Ja go nazywam "kapciem" :) Pomaga mi guma miętowa, herbata miętowa i wszystko co związane z miętą. Ale ile można ?
    Nie mogę się doczekać aż w końcu to ustąpi. Nie wspomnę o mdłościach i braku chęci na cokolwiek. :(

    Krysti lubi tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jem mentosy owocowe, pomaga na troche :)

    oar843r8kh12ukn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taki posmak ze az nie wytrzymuje kupilam sobie gumy CB12 w Boots . I są rewalacyjne :)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam posmak ale wlasnie bardziej taki kapec, jak dziewczyna wczesniej napisala...nie jest to ten slynny metaliczny posmak...taki dziwny, slodki posmak. blee

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jak tylko coś jadłam, to miałam taki posmak jakbym jadła kredę. :P Fatalne uczucie. Na szczęście dziś przeszło. :)

    Btw. te suwaczki jakieś oszukane, bo już tydzień temu mój okruszek miał 9 mm. :)

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 11 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was cierpiała na notoryczny kwaśny (mega kwaśny) posmak w ustach? Czy on w ogóle kiedyś ustąpi?

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 11 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak ja cierpię na kwaśny smak śliny, to jest okropne :( muszę uważać na to co jem, w zasadzie to tylko po pieczywie tego nie mam - owoce, mleko, soki - wszystko odpada :( nie mam przy tym zgagi (często wymiotuję) i boję się o szkliwo, bo zmiana ph w ustach na kwaśny podobno nie sprzyja zdrowiu jamy ustnej :/

    Krysti lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yo ja się nadal z tym borykam ochyda slina kwaśna !az mną trzepie caly czas zęby myje .

  • strawberry marg Znajoma
    Postów: 21 21

    Wysłany: 1 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez to mam, tragedia - non stop zuje gumy takie extreme mietowe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie wytrzymuje teraz mam taką kwaśno siarczastą silne dokucza mi to bo zero smaku w buzi tylko to .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ