X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziwne kurczenie sie brzucha
Odpowiedz

Dziwne kurczenie sie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bella28 Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 24 października 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka . Od niedawna mam dziwne uczucie w nocy, budze sie i musze sie rozciagnac, czuje przy tym jakby brzuch byl skurczony, taki spięty. Ciężko mi to opisać. Jestem w 3 miesiącu. Czy to jest spowodowane rozciąganiem się? macicy macie tak?

    w4sqs65g0skpkmwx.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 26 października 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak mi się zdarza. Myślę że to normalne. Macica się rozrasta k moze ciągnąć. Jeśli nie sa to typowe kurcze macicy to raczej jest okej.

    Bella28 lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ