X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny poradzcie cos!
Odpowiedz

Dziewczyny poradzcie cos!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Mam pewnien praoblem tydzien temu dowiedzialam sie o ciazy i tak samo dowiedzialam sie ze dostalam sie na staz w sklepie spozywczo-przemysłowym. Jutro mam sie zglosic do urzedu pracy i nie wiem co mam zrobic czy mam zglosic im ze zaszlam w ciaze? Nie chciała bym tego robic , gdyz jest jeszcze bardzo wczesnie i wszystko sie moze wydarzyc a z drugiej strony powinni chyba wiedziec tym bardziej ze staz bym miala zaczac od maja i wiadomo jako stazystka bede tam bardzie od ukladania i noszenia towaru a wiadomo dzwiganie ciezkich rzeczy nie jest wskazane w ciazy. W sumie to nie wiem jak rozwiazac ta sprawe. Mysle ze bym dala rade popracowac do 3 / 4 miesiaca o ile zdrowie pozwoli oczywiscie powiadamiajac wczesniej pracodawce o ciazy by nie zlecal mi pracy z ciezkim towarem. ale boje sie ze jak powiem o ciazy to mi staz przepadnie.

    Anna25
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekala do rozpoczecia stazu, jak juz dostaniesz zaswiadcsenie o ciazy od lekarza.

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bym poczekała,ale jednak oszczędzała sie w miare możliwości i na pewno nie dźwigałabym ciężkich rzeczy-zawsze sobie można podzielić cos ciężkiego przez dwa;) ale poczekałabym,bo wszystko moze się zdarzyć,a nie ma co kusić losu..

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też myślałam poczekać ale znajoma która pracuje w urzędzie pracy tylko w innym mieście powiedziała mi ze przed rozpoczęciem stażu będę odbywać badania i powinnam powiedzieć lekarzowi o swoim stanie zdrowia nawet o wczesnej ciąży a on wyślę na badania do ginekologa i stwierdza czy mogę podjąć staż, i ze urząd pracy nie powinien robić mi problemów z tego powodu także już nie wiem sama

    Anna25
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz oczywiście jak zechcesz ale wydaje mi się, że staż w sklepie nie jest ważniejszy od dzidzi i Twojego zdrowia.

    Powiedziałabym w urzędzie co i jak, poczekała na opinię lekarzy i wtedy się by wyjaśniło - czyli to co powiedziała Ci koleżanka.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mi się wydaje ze tak powinnam zrobić bardzo mi zależy na dziecku i ciąży żeby ją oczywiście utrzymać i żeby wszystko było dobrze długo czekałam na tą decyzję z urzędu już myslalam że nic z tego a tu się okazało ze mnie chcą przyjąć nie sądziłam że zbiegnie się to z ciążą i nie wiem jak to rozwiązać teraz. Bo w sumie starałam się o ten staż żeby nie siedzieć w domu nie jesteśmy w złej sytuacji finansowej.zobaczymy co powiedzą w urzędzie mam nadzieję że dobrze się to skończy

    Anna25
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeśli sytuacja Wam na to pozwala to super! Może znajdziesz coś innego i bezpieczniejszego? Może w ogóle Twoje życie zmieni się o 180 stopni i to w tak niezwykły sposób i niezwykłych okolicznościach? I zaczniesz robić coś czego byś się nie spodziewała? Trzymam kciuki!!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No narazie to jak się dowiedziałam o ciąży to jakoś nie myślę o pracy. Ciąża jest najważniejsza teraz mam nadzieję że sytuacja się rozwiąże dobrze ;)

    Anna25
  • agaunder Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania przed stażem?? rok miałam staż i na żadne badania nikt nie kierował... do sklepu to chyba tylko coś do książeczki zdrowia chyba... kurde fakt 4 lata temu staż miałam. albo co miasto to inaczej :)

    f2w3vfloqr25ldac.png
    05.01.2015 Alicja z Aniołkami [*]
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaunder wiesz co ja rok temu odrabialam staż na stanowisko przedstawiciel handlowy i miałam wykonywane badania u lekarza który przeprowadził wywiad zmierzył ciśnienie popytal o choroby i wysłał mnie do okulisty gdyż mam dużą wadę wzroku więc badana przechodzilam a teraz mam mieć tak samo tylko pewnie odpadnie okulista a dojdzie badanie wymazy i wogole właśnie do książeczki zdrowia

    Anna25
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to uważaj, żeby rtg nie kazali zrobić.

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie uważaj ja jak byłam na stażu w urzędzie skarbowym tez miałam udać się do lekarza medycyny pracy ogólny wywiad plus prześwietlenie klatki piersiowej

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha no ja takiego badania nie przechodziłam idąc na wcześniejszy staż Ale myślę że powiem o ciąży

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ