X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny poradźcie coś
Odpowiedz

Dziewczyny poradźcie coś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7 tc z usg z ostatniej miesiączki wychodzi ze 9 ale pomijając to serduszko bije jest wszystko ok lekarz zauwazyl krwiaka przepisal duphaston ale powiedzial ze dopiero jak zacznę krwawić to żeby zacząć go brać wykupiłam i leży jednak pisałam z inna ginekolog i ona powiedziała żeby zacząć brać teraz bo jak zacznę krwawić to może być już za późno i zgupiałam nie wiem co robić


  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skonsultuj z innym lekarzem.


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brala ten duphaston i leżała

    bezsilna lubi tę wiadomość

  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 stycznia 2021, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultować to jeszcze raz z lekarzem. Natomiast mysle ze duphaston nie powinien zaszkodzić, ja od początku ciazy biore 1 tabletke duphastonu. Ale najlepiej dzwon i spróbuj umówić się do kogoś innego jeszcze.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ