X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr dziewczyny pomozcie-- usg
Odpowiedz

dziewczyny pomozcie-- usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, zwariowac mozna, w poniedzialek zrobilam usg - 5 t i 1 d- zobaczylam pielny oecherzyk z zarodkiem i lekki zarys serduszka, dla konsultacji poszlam do innego gina i na jego usg 3 dni pozniej bylo widac tylko pecherzyk ciazowy...... czy mozliwa jest roznica w pomiarach czy jakos w usg??:((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekki zarys serduszka? Na tym etapie wydaje mi sie, ze widac tylko pecherzyk.
    A roznica oczywiscie, ze jest mozliwa :) wystarczy, ze sprzety sa rozne i juz :) nie martw sie, a serdunio pieknie widac okolo 6 tyg dopiero :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedzial ze widzi "wachlowanie" serduszka.Cytuje:) dzieki.Ja tez widze roznce w jakosci usg ale wystraszylam sie porządnie :////

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to pewnie tak bylo, jesli tak mowil. Ja az tak sie nie znam:P sama uslyszalam serdunio w 6t3d i chyba wlasnie wiekszosc dziewczyn na tym etapie wlasnie uslyszala :) takze nie martw sie, na pewno to wina sprzetu:)
    A kiedy masz kolejna wizyte? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestes Autorytetem i w to nie watpie:) wizyte mam za tydzien:) dziwne bo nawet ksztalt pecherzyka jest inny.Zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ