X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dziewczyny ile płacicie za wizytę w ciązy :)?
Odpowiedz

Dziewczyny ile płacicie za wizytę w ciązy :)?

Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie ;) U mnie płacę 120zl + za inne badania genetyczne itp.

    magg lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • Amnezja Autorytet
    Postów: 679 811

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta z usg 100zł. USG genetyczne 150zł, połówkowe 200.

    iv099vvj4abuqmrh.png

    iv099vvjdav4mq3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za wizyte z usg 100zł za genetyczne 200 zł a polowkowe jeszcze nie wiem...

  • Ewka89 Autorytet
    Postów: 577 541

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 100 zł. Wizyta z dodatkowymi badaniami np.genetyczne 130 zł.

    4dbc34fc83.png
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieszkam za granicą, więc ceny w euro a chodzę oczywiscie prywatnie.
    Kosztuje zawsze sporo...

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100Zl wizyta w tym z usg.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pójdę z torbami... :D u mojego gin 150 z USG.

  • Evelineq Ekspertka
    Postów: 218 667

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    pójdę z torbami... :D u mojego gin 150 z USG.

    Wszystko zależy jeszcze od tego gdzie do tego lekarza, bo ja płacę od 50-60 zł max, a najczęsciej 60 zł w tym USG i badanie ginekologiczne (jeśli potrzeba) wiem że to niska kwota, ale lekarza sobie chwalę i jest na porodówce gdzie będę rodzić, tym bardziej jestem zadowolona, jak były komplikacje to jechałam do szpitala i lekarz zawsze doglądał sprawy ...
    Jestem z małego miasta... tak nawiasem mówiąc...
    150 zł to trochę spora cena mimo wszystko, tak standardowo to 100-120 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2014, 14:31

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 7 czerwca 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 11:51

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelineq wrote:
    Wszystko zależy jeszcze od tego gdzie do tego lekarza, bo ja płacę od 50-60 zł max, a najczęsciej 60 zł w tym USG i badanie ginekologiczne (jeśli potrzeba) wiem że to niska kwota, ale lekarza sobie chwalę i jest na porodówce gdzie będę rodzić, tym bardziej jestem zadowolona, jak były komplikacje to jechałam do szpitala i lekarz zawsze doglądał sprawy ...
    Jestem z małego miasta... tak nawiasem mówiąc...
    150 zł to trochę spora cena mimo wszystko, tak standardowo to 100-120 zł

    Dla mnie to bardzo dużo tym bardziej że to nie jedyny wdatek w ciąży. Ale mam ogromne zaufanie do tego lekarza, podoba mi się też to że ma usg bardzo dobrej jakości i mam do niego blisko. Także jakoś już przeżyje te ceny. Ale faktycznie 60 zł brzmi o wiele lepiej :)

  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy wrote:
    Dla mnie to bardzo dużo tym bardziej że to nie jedyny wdatek w ciąży. Ale mam ogromne zaufanie do tego lekarza, podoba mi się też to że ma usg bardzo dobrej jakości i mam do niego blisko. Także jakoś już przeżyje te ceny. Ale faktycznie 60 zł brzmi o wiele lepiej :)
    Ja również płacę 150 za wizytę z usg a 250 za prenatalne plus wizytę, tak jak piszesz duuuużo ale również mam zaufanie do lekarza, ma dobry sprzęt i wszystko mam na miejscu.

    Izzy lubi tę wiadomość

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja place 100 za wizyte, bez znaczenia jak sie ona nazywa i co robi:) czy to polowkowe czy inne. usg na kazdej wizycie, badanie jak jest taka potrzeba.

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    80zł zawsze jw nieważne czy połówkowe itp ;)

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie płacę nic. Trafiłam na fajną, młodą babeczkę której się trzymam. Wcześniej wyleczyła mnie z cysty i po tym dość szybko zaszłam.
    Nie mam takich problemów z terminami jak piszą niektóre dziewczyny- rejestracja przez internet, a jak terminów nawet brak to ciężarowki są wpisywane "ekstra". Póki co nie zamierzam jej zmieniać.
    Nie uważam, żeby lekarze prywatnie potrafili coś więcej, zwłaszcza, że wiele z nich to regularni pracownicy szpitalnych oddziałów ginekologicznych.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płacę 150 zł z USG i z tego co się orientuje na Warszawę to wcale nie jest drogo, kurcze skąd takie wysokie ceny... a jeśli można wiedzieć to w jakich miastach cena schodzi poniżej 100 zł?

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja płacę 250 za wizytę, za każdym razem badanie gin i usg, wiem że drogo, ale lekarza nie zmienię, bo jest cenionym ginekologiem, ordynatorem szpitala, chodzę do niego od wielu lat i ma świetny sprzęt. Ma też kasę fiskalną i przynajmniej wiem, że płaci podatki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2014, 10:03

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chetnie chodzila na fundusz tylko pierwszy wolny termin mam na 8 wrzesnia i nawet mowienie, ze jestem w ciazy nic nie dalo...dlatego na ten czas musialam szukac prywatnie, ale pani dr bardzo mi sie podoba i pracuje w szpitalu gdzie chce rodzic...i wg mnie 100zł za wizyte z usg, wypisaniem zwolnienia i siedzeniem w gabinecie ile mi sie chce to nie duzo...

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja bym chetnie chodzila na fundusz tylko pierwszy wolny termin mam na 8 wrzesnia i nawet mowienie, ze jestem w ciazy nic nie dalo...dlatego na ten czas musialam szukac prywatnie, ale pani dr bardzo mi sie podoba i pracuje w szpitalu gdzie chce rodzic...i wg mnie 100zł za wizyte z usg, wypisaniem zwolnienia i siedzeniem w gabinecie ile mi sie chce to nie duzo...
    Masakryczne macie terminy.
    U mnie w okolicy (Wieliczka/Kraków) Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to 1msc. Chociaż jak potrzebowałam czasem pilnej konsultacji to udało się i w ten sam dzień. Będąc w ciąży już w ogóle nie ma problemu z terminami. Chodzę normalnie co 2 tygodnie.
    Problem jest jedynie z terminem do endokrynologa do którego ze względu na hashimoto chodzić muszę. Dlatego do endo chodzę prywatnie.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaj wrote:
    Masakryczne macie terminy.
    U mnie w okolicy (Wieliczka/Kraków) Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to 1msc. Chociaż jak potrzebowałam czasem pilnej konsultacji to udało się i w ten sam dzień. Będąc w ciąży już w ogóle nie ma problemu z terminami. Chodzę normalnie co 2 tygodnie.
    Problem jest jedynie z terminem do endokrynologa do którego ze względu na hashimoto chodzić muszę. Dlatego do endo chodzę prywatnie.
    nom tak jest w Ełku...mieszkam tu niecale 3 lata i niektorzy lekarze dla mnie to tragedia...ciezko sie do tego przyzwyczaic, bo w Ostródzie skad pochodze termin na fundusz to jeden dzien jesli tel sie umawiam, a tego samego dnia jesli czekam w kolejce od 6 rano....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waszka mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju 80zł obojętnie co będzie robione ;)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ