BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Duży brzuch
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Alex
Nowa
0

Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny jestem w 13 tygodniu ciazy a mój brzuch wygląda tak jakbym była w 6 miesiącu 😱 koleżanki z pracy są już w zaawansowanej ciazy i mają brzuch podobnej wielkości. Mieszkam na Islandii A tu mają troszkę inne podejście jak w Polsce A mnie to martwi. Na dodatek ustapily mi wszystkie objawy ciazy czuje się tak jakbym w niej nie była ( zostały mi zaparcia i mój brzuszek ) badania prenatalne 1 trymestr mam za tydzień i się strasznie stresuje czy wszystko ok. Któraś z Was też tak miala? Dziękuję za odpowiedź.

alciak
Autorytet
436

Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy duży brzuch masz najczęściej w drugiej połowie dnia? W pierwszej ciąży w 1 trymestrze, już w 8 tygodniu zaczęłam nosić spodnie ciążowe... z wygody... Na okrągło od rana do wieczora miałam gazy w brzuchu... Oczywiście no spa czy espumisan trochę pomoże, ale starałam się nie brać leków w ciąży, więc chodziłam z dużym brzuchem, w obecnej ciąży było inaczej, rano wstaje z małym brzuchem, wieczorem wyglądam jak +2msc to też efekt gazów :) może u Ciebie jest podobnie? Zwykle po 1 trymestrze zanika większość objawów i zaczyna się fajny 2 trymestr, potem gorsze przychodzi w trzecim :) także korzystaj :)

JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
57 cm, 3750 g szczęścia <3
TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
57 cm, 3700 g szczęścia <3

Alex
Nowa
0

Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rano nie mam aż tak dużego brzucha to fakt najgorzej jest po południu. Zapomniałam dodać że wzdęcia i gazy to norma u mnie 🤔😱 ogólnie od początku czułam się bardzo dobrze mdłości meczyly mnie raptem tydzień czasu. Teraz czuje się super przypływ energii, zero wrażliwości na zapachy porostu miodzio, A wiadomo jak jest za dobrze to się człowiek doszukuje nie wiadomo czego....

alciak
Autorytet
436

Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wygląda na to, że możesz być spokojna. Ale ja dwa razy poroniłam, więc rozumiem Twoje obawy. Zawsze jak coś Cię mocno niepokoi to warto rozmawiać ze swoim lekarzem, oni potrafią najbardziej uspokoić :) tydzień to już nie długo... Ja dopóki nie poczułam ruchów też nie mogłam się doczekać wizyty... Raz na miesiąc to było dla mnie bardzo rzadko, potem już łatwiej wytrzymać ;)

JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
57 cm, 3750 g szczęścia <3
TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
57 cm, 3700 g szczęścia <3

/Natalka
Przyjaciółka
45

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
pewnie masz słabiutki mniesnie poprzeczne i nie trzymaja brzucha, po porodzie sprawdz stan miesnia prostego, mozesz miec rozejscie

hchy3e3kiyb8yirx.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)