X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Duży brzuch
Odpowiedz

Duży brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem w 13 tygodniu ciazy a mój brzuch wygląda tak jakbym była w 6 miesiącu 😱 koleżanki z pracy są już w zaawansowanej ciazy i mają brzuch podobnej wielkości. Mieszkam na Islandii A tu mają troszkę inne podejście jak w Polsce A mnie to martwi. Na dodatek ustapily mi wszystkie objawy ciazy czuje się tak jakbym w niej nie była ( zostały mi zaparcia i mój brzuszek ) badania prenatalne 1 trymestr mam za tydzień i się strasznie stresuje czy wszystko ok. Któraś z Was też tak miala? Dziękuję za odpowiedź.

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy duży brzuch masz najczęściej w drugiej połowie dnia? W pierwszej ciąży w 1 trymestrze, już w 8 tygodniu zaczęłam nosić spodnie ciążowe... z wygody... Na okrągło od rana do wieczora miałam gazy w brzuchu... Oczywiście no spa czy espumisan trochę pomoże, ale starałam się nie brać leków w ciąży, więc chodziłam z dużym brzuchem, w obecnej ciąży było inaczej, rano wstaje z małym brzuchem, wieczorem wyglądam jak +2msc to też efekt gazów :) może u Ciebie jest podobnie? Zwykle po 1 trymestrze zanika większość objawów i zaczyna się fajny 2 trymestr, potem gorsze przychodzi w trzecim :) także korzystaj :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano nie mam aż tak dużego brzucha to fakt najgorzej jest po południu. Zapomniałam dodać że wzdęcia i gazy to norma u mnie 🤔😱 ogólnie od początku czułam się bardzo dobrze mdłości meczyly mnie raptem tydzień czasu. Teraz czuje się super przypływ energii, zero wrażliwości na zapachy porostu miodzio, A wiadomo jak jest za dobrze to się człowiek doszukuje nie wiadomo czego....

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to, że możesz być spokojna. Ale ja dwa razy poroniłam, więc rozumiem Twoje obawy. Zawsze jak coś Cię mocno niepokoi to warto rozmawiać ze swoim lekarzem, oni potrafią najbardziej uspokoić :) tydzień to już nie długo... Ja dopóki nie poczułam ruchów też nie mogłam się doczekać wizyty... Raz na miesiąc to było dla mnie bardzo rzadko, potem już łatwiej wytrzymać ;)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie masz słabiutki mniesnie poprzeczne i nie trzymaja brzucha, po porodzie sprawdz stan miesnia prostego, mozesz miec rozejscie

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ