X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr duże dziecko
Odpowiedz

duże dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki pomóżcie, może któraś z Was była w podobnej sytuacji, bo ja nie mogę przestać się martwić.
    W środę byłam na badaniu 13go tygodnia- trochę przyspieszonym, bo jak się okazało dzidzia jest większa wg om to był 11tydz 4 dni, wg usg 12i 4 dni. Bardzo się bałam ale wyniki wyszły dobre NT 1,6 mm. Miałam tez test Pappa który wyszedł B. Dobrze.
    Od mojego malomownego lekarza otrzymałam info, że wszystko jest dobrze. Dostałam tylko skierowanie na badanie afp i następna wizyta za miesiąc.
    Jakie było moje zdziwienie, kiedy doczytałam, że to kolejne badanie prenatalne :(. Wykonuje się je też w przypadku ciąż które są większe niż wynika z om. Czy mam się czym martwic, o czym może świadczyć taki rozwój dziecka?

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlobk jesli pappa jest prawidlowy i inne badania i chodzi tylko o wielkosc to sie nie przejmuj, najprawdopodobniej bedzie bardzo duzy i najprawdopodobniej chlopiec :D ja tez tak mialam syn urodzil sie z waga 4995gr i 63cm dlugi! mialas robione badania na cukrzyce ciazowa?

    zlobk lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika86 no to spory się urodzil ,mam kokezanki co tez duze dzieci porodzily ale twoj to klocek dobry :))

  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika86, dziękuję za słowa pociechy, mam nadzieje, że masz rację.

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ