X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dokładny wiek ciąży.
Odpowiedz

Dokładny wiek ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u ginka i wyliczył mi,że jestem w 5 tyg i 1 dn ciąży.
    Natomiast z moich wszystkich zapisek na Ovu kalkulator wylicza mi na 4 tyg i 4 dn. Pyatanie kto się pomylił? I czy za parę tygodni będzie dokładnie wiadomo który to tydzień? Wielkość mojej kropeczki to 2,8mm więc z tego co patrzę to na 5 tygodni trochę za mało. W dodatku nie było widać serduszka bo lekarz stwierdził,że za wcześnie. Nie wiem czemu ale jestem trochę zaniepokojona...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2014, 12:00

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży i teraz trzymam się daty od ostatniej miesiączki- z reguły to wszystko (USG i wyliczenia z kalendarza) potem się zaczynają pokrywać :)

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...u mnie jest tak: ostatnią miesiączkę miałam 22 października ( czyli tak jak wyliczył lekarz jest to na dzień dzisiejszy 5 tydzień i 2 dzień) ale później pojechałam do rodziców i jak wróciłam to kochaliśmy się tylko raz 9 listopada-wtedy miałam owulacje ( robiłam test owulacyjny,miałam ból owulacyjny i plamienie po stosunku owulacyjne ;) Późniejszego seksiku już nie liczę bo było po @
    Więc jestem pewna na 1000 %,że to był ten jeden "złoty strzał" :D
    Także póki co sugeruje się kalendarzykiem z bellybestfriend ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie bardzo wiem którego tygodnia mam się trzymać! belly mówi, że jestem w 12 tyg (11 tyg+ 2 dni), wiek płodu 9 tyg. USG z 18. 11. mówiło o 9 tyg. 4 dni czyli licząc według usg dziś jest 11 tyg. Idzie zwariować!!!

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolodzy liczą pełne tygodnie czyli zawsze trzeba sobie dodać tydzień do tego co mówi ginekolog;p

    Jak byłam u ginekologa Belly pokazywał mi że jestem w 5tyg i 3 dni, a na usg wyszło 4tyg 3 dni

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ