X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dobry ginekolog z USG Warszawa
Odpowiedz

Dobry ginekolog z USG Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny potrzebuje znaleźć namiary na dobrego ginekologa który praktykuje się w prowadzeniu ciąż. Mój gin nie chcial mnie skierować na drugie beta bo po co mam się stresować bo on i żadna medycyna mi wtedy nie pomoże... cóż z resztą badań podobnie "(...)jak będzie dobrze to dobrze jak nie to kobieta poroni..." cytat Gina, masakryczne podejście. Znacie kogoś godnego polecenia, proszę o rady jestem w 5tc dzień 2 wiec swieżynka;)

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog USG Warszawa mazowieckie
    Robert Makowski - Ginekolog, USG Ginekologiczne w Warszawie

    Telefon kontaktowy:
    022-654-24-64, 022-654-24-62

    Dane adresowe:
    Warszawa,
    Gabinety Lekarskie Łucka
    Łucka 18 lok. 1801/1802

    Dobry jest z opini i wogóle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 23:12

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje Krysti za odpowiedz;)) jesteś nioceniona; *

    Krysti lubi tę wiadomość

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobry ginekolog polecają go ludzie więc daje namiary:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2014, 23:27

  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Gardocki ul. Mochnackiego 10
    http://www.znanylekarz.pl/robert-gardocki/ginekolog-polozna-poloznik/warszawa

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Chodzę teraz prywatnie ale płacę 160 zł za wizytę, USG osobno 140. Jest to trochę sporo, jak doliczę wszystkie laboratoryjne badania to już w ogóle. Co miesiąc płacę 430zł składek i postanowiłam się zbuntować i zacząć chodzić państwowo do lekarza. Zupełnie nie wiem od czego zacząć i gdzie szukać. Możecie polecić jakąś przychodnię/ginekologa. Chodziłam kiedyś na Starynkiewicza ale tam terminy są półtoramiesięczne :(

    8599hqvkfbce0bon.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 listopada 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam dr Jarosława Konecznego-przyjmuje w Boramedzie na Bora komorowskiego. Jest delikatyny,dużo tłumaczy,opowiada co robi. Wizyta 130 zł. Polececam

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr. Iryna Kozicka, City Clinic ul. Popularna 62a, pracuje też w szpitalu na ul. Żelaznej!!!

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Pana Rafała Zduna, przyjmuje w Zielonce i w Warszawie w klinice pro line ma Placu Przymierza. Jest super!! Trzeba tylko prosić czasami by coś powtórzył bo bardzo szybko mówi. Prowadził każda ciąże w mojej okolicy i ma super opinie także polecam! Nam z mężowi udało sie już w 2 cyklu zajść w ciąże, a walczyliśmy wcześniej u innej doktor pół roku

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zielonce prywatnie przyjmuje i kwota 130 zł za komplet w tym usg. W Warszawie drożej bo to klinika narzuca cenę wizyty

  • qska Przyjaciółka
    Postów: 102 50

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaczkowa wrote:
    W zielonce prywatnie przyjmuje i kwota 130 zł za komplet w tym usg. W Warszawie drożej bo to klinika narzuca cenę wizyty

    Eh... ja rozumiem, że w Warszawie cena musi być wyższa bo choćby czynsze pod kliniki są duże. Ale czasami można się za głowę złapać 300zł za jedną wizytę.
    Ja dzielnie będę szukała mojego wymarzonego lekarza z nfz :)
    Chociaż dzisiejsze poszukiwania nie napawają optymizmem, cały dzień próbowałam się dodzwonić do przychodni kobiecej na Elekcyjnej, zajęte albo nikt nie odbiera .... :(

    ciri22 lubi tę wiadomość

    8599hqvkfbce0bon.png
  • A1984 Autorytet
    Postów: 987 1765

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Szafranko z Conradmedu - gin, endo, położnik.
    Przesympatyczny, kompetentny, wszystko tłumaczy dokładnie i widać że lubi swoją pracę.
    Tylko drogi - wizyta 200 zł, USG 150

    f2wl20mmpih2dfg3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ