X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr dobre wieści dla rodzinki
Odpowiedz

dobre wieści dla rodzinki

Oceń ten wątek:
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 6 marca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja teściowa to dobra kobita, ale ten jej dłuuuugi jęzor....;) pewnie się ucieszy, bo wiem, że chciałaby mieć drugiego wnuka;)jej pierwsZa wnuczka już jest dorosła....wszystkim zrobimy niezłą niespodziankę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2013, 06:46

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • DeeDee Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 6 marca 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie najbardziej się boję tego, że wszystkim powiem, a potem coś się stanie i trzeba będzie odkręcać to:/ Nie wiem jak niektórzy mogą o tym od razu pisać na FB...w każdym razie czekamy teraz na pierwsze USG. Jak zobaczymy, że maleństwo się dobrze rozwija, to powiemy naszej najbliższej rodzinie. W chwili obecnej wiemy my i moja mama:) A kiedy w pracy powiedziałyście? Jeszcze nie mam karty ciąży, a myślałam aby powiadomić szefową jak będę miała odpowiednią dokumentację.

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 6 marca 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niektóre dziewczyny czekają do upłynięcia najważniejszych 12 tygodni. zarównie jeśli chodzi o rodzinę i pracę.U mnie to akurat okolice świąt....jeśli chodzi o pracę, to już wiedzą:) jestem na zwolnieniu od samego początku ze względu na szkodliwe warunki pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:35

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 7 marca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nawet jeszcze sąsiadce nie mówiłam, a wiem, że też się starała;) czekam do drugiego usg (14 marca) i chociaż ją poinformuję:)
    rika, masz ciężką przeprawę przed sobą, ale to tylko parę miesięcy i dasz radę. ja na szczęście studia mam już za sobą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dwóch kreskach powiedziałam tylko mojemu M. Moja mama dowiedziała się po becie i w tym samym czasie dowiedzieli się również rodzice mojego. Po jakimś czasie doszło to do najbliższej rodziny. Kilku moich najbliższych znajomych wie ponieważ ciągłe pytania czy pójdę na piwo lub dlaczego nie mogę się napić były dość męczące. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek powiedzieliśmy moim rodzicom, którzy nieplanowanie postanowili odwieźć mojego M i synka do domu autem, żeby nie jechali pociągiem. Więc skoro już byli u nas, to skorzystałam z okazji. Mama sie ucieszyła bardzo, od razu do przyjaciółki zadzwoniła, że jest już 2:0, żeby lepiej jej córka się tam postarała, bo inaczej jej nie dogoni ;) A tata w pierwszej chwili myślał, że dowiaduje się ostatni i że wszyscy ukrywali to przed nim (nawyk wojskowego), ale jak mama powiedziała, że też właśnie się dowiaduje i że my nie mówiliśmy wcześniej, bo chcieliśmy się upewnić USG i załatwić wszystko z pracą, to zmiękł i przyszedł mnie uściskać. Wiem, też że teściowa, z którą ja jako ja nie utrzymuję kontaktów, jednak się ucieszyła, bo pobiegła też w piątek do swojej siostry, a chrzestnej mojego męża pochwalić się nowiną. M. rozmawiał z tą chrzestną i mówiła, że teściowa wyraźnie się cieszyła, a nie narzekała. Czyli jest całkiem nieźle... lepiej niż myśleliśmy, że będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja jestem w 6,2tc bete hcg miałam robioną dwa razy i na pewno jestem w ciąży ale z nowiną jeszcze poczekamy ja chciałabym po 12tc poinformować najbliższych ale nie wiem czy do tego czasu mój mąż wytrzyma, bo już by chciał całemu światu obwieścić :D Do gina idę za pare dni 28 maja. Wstrzymuje się bo wolałabym najpierw wiedzieć czy wszystko jest w porządku i zobaczyć bijące serduszko <3

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 26 maja 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dużo Ci nie zostało:)poczekaj może do terminu wizyty u gina. jeśli nie masz żadnych komplikacji to chyba można się pochwalić radosną wiadomością:)

  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 26 maja 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy wszyscy dowiedzieli sie po 12tyg usg, musialam powiedziec ze wzgledu na to, by na siebie uwazac :) Rodzice mojego Narzeczonego dowiedzieli sie kilka dni temu po usg polowkowym :) Tylko trzy osoby wiedzialy od poczatku o ciazy (moja kolezanka, siostra mojego Mezczyzny i jej facet). Tez nie spieszylam sie, zeby wszystkim mowic dookola, nadal jest kilka osób, ktore nie wiedza, bo mnie dlugo nie widzialy :P

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 31 maja 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wie tylko maż najlepsza kumpela i siostra i nikt wiecej a powuemy moze po usg ale na pewno nie wczesniej ;)

    a.png
    a.png
  • SzłaDzieweczka Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie narazie wie tylko mój partner, no i Wy :D
    trochę mam pietra żeby powiedzieć rodzinie, bo mam dość niefajną sytuację,a tu do lekarza trzeba jechać, a jedno bobo już mam... no i moja siostra bliźniaczka też w ciąży 3 miesiąc teraz :D

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajno się złożyło z twoją siostrą:) jej chyba powiesz?

  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie ci sie z siostra trafiło;)

    a.png
    a.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie moja rodzina się domyśliła bo na chrzcinach nie piłam wina, a rodzina męża jeszcze nie wie

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam wątek od początku i aż się wzruszyłam.... ja na razie nikomu nie mówię, wie tylko mąż i wy :) jak będę miała wynik bety to powiem mamie i przyjaciółce któa zresztą wie że się staraliśmy :) a teściowa... no włąsnie i tu pies pogrzebany bo ostatnio bardzo sie pokłóciłyśmy i nie chce jej w ogóle mówić. :( jestem na nią wściekła i nie mam ochoty. co mam zrobić? przekonam męża że do konca I trymestru nic nie mówimy, ale może mu być przykro że moja mama wie... ach skomplikowana sytuacja :(

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma w tym nic dziwnego, że twoja rodzona matka wie, a teściowa nie;) niestety, ale różnie się z nimi układa. poza tym zawsze się wytłumaczysz, że nie chciałaś za wcześnie obwieszczać tej wiadomości:)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula masz rację. do póki nie będzie wyraźnie widać nie chce żeby wiedziała. nie mam ochoty, znam jej podejście i wiem że moze mnie jedynie zranić. jesteśmy obecnie w konflikcie więc tym bardziej.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 26 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja długo nie wytrzymałam, P. dowiedział się kilka sekund po zrobieniu testu, a babcia następnego dnia. Teściom chcemy powiedzieć w Wigilię, wręczając zdjęcie z USG., Akurat się fajnie złożyło ;)

    nezumi lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ