X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Diagnoza: puste jajo płodowe (brak zarodka) 7t3d i skierowanie na zabieg
Odpowiedz

Diagnoza: puste jajo płodowe (brak zarodka) 7t3d i skierowanie na zabieg

Oceń ten wątek:
  • LayDeeK Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasika8303 wrote:
    Ania u mnie też podejrzewali puste jajo. w 7tc był tylko pęcherzyk. Do tego doszły plamienia. Tydzień później okazało się że jest zarodek i jestem w 5-6 tc, a nie w 7-8. Miał tylko 6,4 mm ale jest. Teraz czekam na serduszko. Mam ciążę cofniętą do o 3 tyg.
    U mnie nie jest możliwe żeby ciąża się aż o tyle cofnęła. Owulacja mogła mi się przesunąć max 3 dni.

    A masz dalej jakieś objawy ciążowe? Ja w dalszym ciągu bolące piersi, temp. 37 i czasami mdłości.

    Pierwszą ciążę poroniłam. Także strach we mnie gości podwójnie.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na kolejnym USG i wynik taki ze nadal nie widać zarodka ale pojawiło się coś takiego jak PASMO TKANKOWE... lekarz niby nic nie przekreśla tłumacząc to w sposób ze jak by to potem wyglądało ze wydal wyrok a jednak ciąża jest... strasznie mało konkretów. Powiedział ze zanim miałby zakończyć ciąże to mus się upewnić na 300procent i powtórzył to kilka razy. Kazał zrobić betę w piątek i w poniedziałek powtórzyć i koniecznie się zgłosić do niego prywatnie :)

    Tak wiec nadal nie mam pojęcia co o tym myśleć?

    Czy może u którejś z Was była taka sytuacja ze pojawiło się niby PASMO TKANKOWE cokolwiek to jest...
    aaa i chciałam dodać ze ciałko żółtkowe w pęcherzyku się pomniejszyło bo wcześniej było za duże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 00:24

    Limerikowo, aLunia lubią tę wiadomość

    Ania 88
  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno pytanko dziewuszki ile powinna mi ta beta wzrosnąć od piątku przez weekend do poniedziałku? tak mniej więcej?

    Ania 88
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciągu 72h powinna wzrosnąc o 111% albo 117% nie pamietam dokładnie. To jest dobry znak ze cos tam sie pojawiło, byc moze to bardzo wczesna ciąża. Najlepiej byłoby odczekac 1,5-2 tygodnie i wtedy usg, musiałoby juz coc byc:)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, ja u lekarza według miesiączki byłam w 5 tygodniu ciąży, lekarz oczywiście powiedział że nie widzi serduszka i maluszek sam w sobie jest za malutki... oczywiście jeździłam po szpitalach, ginekologach, dostawałam skierowania i teraz muszę do jutra czekać na bete i na USG... Mam nadzieje że wszystko potoczy się szczęśliwie:(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu co wy macie za lekarzy de**li. Kto w 5 tyg serduszko usłyszał maleństwa. Serce potwierdza się do 8 tc, przecież owulacja mogła się przesunac. u mnie była w 25dc bo prowadziłam obserwacje, w 6 tc był tylko pecherzyk- lekarz pow ze napewno owu była później i dlatego taki obraz. W 9 tyg był bobas i serce bilo jak szalone.
    Nie dajcie się zwariować. To ze jest się w ciąży nie znaczy ze natychmiast ma się brzuch odpowiadajacy wielkości 9mc ciazy .

    Trzymam kciuki za Was. liczę ze każdej z Was wszystko się ułoży i Wasze promyczki dadzą wam duzo radości.

    Limerikowo, polkosia lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w 5 tyg było widac tylko pecherzyk dopiero w 7 tc zarodek 14 mm i serduszko wiec spokojnie czekaj :)

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam-choć mi ciężko-i idę na pierwsze usg za tydzień. ..początek 11tyg, nie było wcześnuej daty, wcześniej za wcześnie i tak to wygląda...

    tb736iyeli5hckvm.png
  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takiego doła....... BETA z 25 456.00 w ciag 72 godzin spadła do 22 736.00 a jestem niby w 8 tyg 5d

    Moja nadzieja jest już zerowa :(

    anna8616 lubi tę wiadomość

    Ania 88
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, a kiedy masz wizytę u gina aby to skontrolować?
    Przytulam mocno!!!!!!!!!!!!

    tb736iyeli5hckvm.png
  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w czwartek :(

    Ania 88
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 88 wrote:
    Dziewczyny mam takiego doła....... BETA z 25 456.00 w ciag 72 godzin spadła do 22 736.00 a jestem niby w 8 tyg 5d

    Moja nadzieja jest już zerowa :(
    ,myslalam,ze takduza beta rowna sie z dobrze rozwijajaca sie ciaza... robilas badanie w tym samym laboratorium?masz jakies objawy?



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 88 wrote:
    Dziewczyny mam takiego doła....... BETA z 25 456.00 w ciag 72 godzin spadła do 22 736.00 a jestem niby w 8 tyg 5d

    Moja nadzieja jest już zerowa :(

    Moja ginia od 6 tyg zakazala robic bete bo roznie pozniej z nia jest, wazniejszy jest progesteron, sprawdzałaś?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Moja ginia od 6 tyg zakazala robic bete bo roznie pozniej z nia jest, wazniejszy jest progesteron, sprawdzałaś?

    U mnie to samo, od 7 tygodnia zakaz robienia bety, bo tylko się stresuje człowiek... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam wczoraj na USG (6t +0) i nie zobaczyła lekarka zarodka, trochę mnie to zdołowało, mam nadzieję, że to przez to, że dzidzia jest jeszcze mała ehh, miałam dzisiaj krew na bete pobierana, mam nadzieję, że będzie ok

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nic dziewczyny nie wiem w czwartek bede wiedzieć :(

    Ania 88
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze by byl maly ale Maluszek!! Trzymaj sie!!!

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • LayDeeK Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zarodek sie pojawił. USG wskazywalo na 6t4d ciąży. A jestem w 8t3d. Wychodzi na to, że ciążę mam młodszą. Nie wiem skąd tak, ale jestem dobrej myśli :)

    kark, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Ania 88 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zarodka nadal nie było i lekarz dał skierowanie do szpitala - kolejne :( Był tylko zdziwiony że nie zaczęłam w ciągu ostatniego tygodnia krwawić ani plamić - myślał że poronię samoistnie tak mi powiedział.

    Przyjęłam to już na spokojnie i pogodziłam się z tym i miałam dzisiaj sie iść zapisać na zabieg. Wracając do domu od lekarza wieczorem zaczęłam plamić na brązowo (jest to taki śluz rozciągliwy) czuję się jak przed porządnym okresem no i dzisiaj już więcej prawdziwej krwi :(

    Stwierdzam, że moje nastawienie, moja wiara w tą ciąże, że zarodek się pojawi, że to że może sprzęt się myli i mi jako zdrowej nie chorującej nigdy na nic po za grypą dziewczynie taka historia się nie zdarzy a jednak... wszystko siedziało w głowie tym samym blokowało to poronienie samoistne... a ty parę godzin po tym jak juz miałam 200 procent pewności ze nic z tego nie będzie organizm się odblokował i w kilka godzin zaczęłam krwawić :(

    Mam tylko nadzieję, że wszystko samo się ładnie oczyści i nie będę musiała iść do szpitala :) i, że już nie długo będę mogła się starać o kolejnego dzidziusia bo tak szczerze przyzwyczaiłam się być w ciąży i strasznie mi będzie brakowało tego uczucia w świadomości że się będzie mamą :) mam tylko nadzieję ze kolejna ciąża będzie mniej stresująca i nerwowa i na pewno nie pójdę na pierwsze USG szybciej niż w 7 tyg :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Ania 88
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przykro, mam nadzieję, że za niedługo znowu będziesz mogła o sobie myśleć "mamusia" :*

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ