X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Detektor tetna - angel sounds. Od kiedy?
Odpowiedz

Detektor tetna - angel sounds. Od kiedy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Wiem, że już są tematy o detektorach, ale znalazlam jedynie rozmowy na temat tego czy warto czy nie itp. A mam pytanie do osób, które mają i używają. W którym tygodniu udało Wam sie znaleźć serce dziecka? Ja jestem w 9 tygodniu i 4 dniu i nic oprócz własnego tętna nie znalazlam. Wiem, że duzo zależy od polozenia dziecka i macicy, ale troche sie zmartwilam

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość detektorów zastrzega sobie, że tętno jest wychwytywalne od 12/14 tygodnia.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ok 10/11 tc wychwyciłam tętno ;)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja żałuję że go kupiłam bo miał mnie uspokoic a stalo sie wrecz przeciwnie. Niby mówiłam sobie przed użyciem, że jest jeszcze wczesnie i jak nir znajde to sie nie przejme, a jednak stalo sie inaczej, bo natrafilam na anglojezycznych stronach na kilka wpisow, ze juz w 9tygodniu sie udawalo. Teraz boje sie uzyc go ponownie, bo co jak znow nie znajde :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam od prawie 13 tygodnia i bardzo mnie uspokajał. Na opakowaniu jest napisane, ze niby od 9 tygodnia, ale wątpię w to szczerze. Za pierwszym razem nie wychwyciłam, bo szukałam za wysoko. Następnego dnia mąż sam się za to wziął i było ❤️
    Ja bardzo polecam, zwłaszcza po przejściach.

    Spróbuj równo w 10 tyg i szukaj bardzo nisko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukalam bardzo nisko, bo ogladalam filmiki na YT, wiec mniej wiecej wiedzialam gdzie szukac. Ale tez nie chcialam tego robic bardzo dlugo, probowalam moze kilka minut, bo moj mąż w ogóle był przeciwny, bo przeczytal w kilku miejscach, że o ile usg jest nieszkodliwe, to doppler jest duzo mocniejszy i nie do konca jego wpływ jest zbadany. No wlasnie, widzialam ze niektorzy tez znajdowali dopiero w pozniejszych tygodniach, ale tez widzialam troche wpisow ze juz w 9 i to mnie zestresowalo. Sprobuje moze za kilka dni znowu, teraz za bardzo sie boje rozczarowania. Dzieki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole widze, ze mamy podobne przypadlosci, ja tez mam mutacje PAI i MTHFR i jeszcze V Leiden.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każde dziecko inaczej rośnie. Może u niektórych w 9 tyg już są spore i lepiej wyczuć :)
    Ja tez bałam się ze szkodliwe mimo ze czytałam ze jest bezpieczne. Słuchałam tylko jak byłam zaniepokojona i to kilka sekund.
    To Twoja pierwsza ciąża? Jesteś na heparynie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 09:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja druga ciaza, pierwsza zakonczona poronieniem w 11 tygodniu. Tak, jestem na heparynie i acardzie. Dlatego chcialam detektor dla ukojenia nerwow, a tu takie rozczarowanie. A Ty tez jestes na heparynie? To Twoja pierwsza ciąża na lekach, czy poprzednie mimo ich brania tez źle sie zakonczyly?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, że udało mi się dzisiaj znaleźć :-)

  • 100krotka Autorytet
    Postów: 458 276

    Wysłany: 16 lutego 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam Fetal Doppler w 9 tc,a pierwszy raz usłyszałam serduszko w 12 tc. Też nieźle się stresowałam,bo kierowałam się filmikami, gdzie dziewczyny nawet w 7 tc znajdowały tętno.
    Odkąd usłyszałam pierwszy raz, znajdowałam bicie już za każdym razem. Używałam go codziennie,dopóki nie wyczuwałam ruchów. Teraz leży odłogiem,ale wiem że przyda się jeszcze na te dni,kiedy Synuś będzie się mniej ruszał.
    Mi bardzo pomógł psychicznie, też jestem po stracie jednego Maleństwa w 11tc.

    dqpri09khpifqr72.png

    Nasze Dzieciątko 11t6d [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje,że na 90% dziś znalazlam :-) chyba nie da sie tego z niczym pomylić, bo brzmialo jak pociag :-) i aplikacja pokazała mi w pewnym momencie 170 uderzen/ minutę, więc to musiało być to. Dzisiaj jestem w 9 tygodniu i 6 dniu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dla pocieszenia dla tych, którzy nie mogą znaleźć- dzisiaj zajęło mi to naprawde sporo czasu i było jeszcze nizej niz sie spodziewałam i niż widzialam na filmikach. Aż mam teraz wyrzuty sumienia, że tak długo meczylam malucha.

  • 100krotka Autorytet
    Postów: 458 276

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czasem dłuuugo szukałam, lekarz powiedział że detektor jest bezpiecznym urządzeniem,a ja Mu ufam w 100%.;)

    dqpri09khpifqr72.png

    Nasze Dzieciątko 11t6d [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czytałam i słyszałam od lekarza,że bezpieczny, ale mam schizy przez męża. On jest mu przeciwny, bo gdzies przeczytal ze doppler we wczesnych tygodniach jest szkodliwy, że podgrzewa itp. Wiec to przez niego mam takie wyrzuty i nie chcę go nadużywać. Myślę,że użyje go znowu za kilka dni jak dziecko urośnie i bedzie latwiej ke znaleźć :-)

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nabrałam na you tube różnice niech własnym A dziecka terenem. Od 14 tyg słyszę codziennie. Wcześniej może z raz mi się udało w 11tygodniu

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mialam problemow z rozroznieniem mojego od dziecka, bo dziecka jest ponad 2x szybsze. Ale jego znalezienie zajelo mi duzo czasu, szczegolnie ze bylo bardzo blisko albo lozyska albo mojego tetna, bo wystarczyło poruszyc pol centymetra i raz slyszalam dziecko a raz swoje. Ale teraz mam strach uzyc ponownie, bo boje sie ze nie znajdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj próbowałam znaleźć i nie mogę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzisiaj chce uzyc ponownie ( ostatni raz uzywalam w piatek) i odwlekam to jak moge, bo tez sie boje ze juz nie znajde. Ogladalas filmiki na YT? Trzeba szukac naprawde nisko i dosc mocno przyciskac. No i oczywiście duzo zelu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak robiłam tak, ale przez 30 min nie udało mi się nic znaleźć a dłużej się boję. Nie wiem może to przez moje tyłozgięcie macicy...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ