X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Detektor tetna - angel sounds. Od kiedy?
Odpowiedz

Detektor tetna - angel sounds. Od kiedy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to tez moze miec wpływ. Mi sie pierwszego dnia tez nie udalo, sprobowalam dwa dni pozniej i wstyd sie przyznac ile szukalam, ale myślę ze z przerwami trwalo to łącznie z godzinę. Nie chce juz wiecej robic tego tak długo i mam dzisiaj stresa, bo chce i nie chce. Mialo to urzadzenie uspokajac a jest przeciwnie. Ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już go nie dotykam więcej ale umówiłam się na szybkie usg do lekarza żeby sprawdzić czy wszystko jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam wizyte dopiero za tydzien, zreszta przed wizyta u lekarza tez prawie schodze na zawal, bo niestety w ostatniej ciazy na jednej z takich wizyt usłyszałam, ze serduszko juz nie bije. Niestety, ciaza to jeden wielki stres

  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało usłyszeć dopiero w okolicy 13/14 tygodnia. Bardzo mnie to uspokajało i słuchałam codziennie wieczorem aż do momentu, kiedy zaczęłam czuć ruchy dziecka. Potem czasem też mi się zdarzało, jak mała się długo nie ruszała.

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz widze, ze ja mialam mega szczescie, że znalazlam juz w 9 tygodniu, a Wy wszystkie piszecie o 13-14.Naogladalam sie za duzo filmow zagranicznych, gdzie dziewczyny juz nawet w 8 znajdowaly i byłam zestresowana, ze ja nie moge znaleźć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lyanna wrote:
    Mi się udało usłyszeć dopiero w okolicy 13/14 tygodnia. Bardzo mnie to uspokajało i słuchałam codziennie wieczorem aż do momentu, kiedy zaczęłam czuć ruchy dziecka. Potem czasem też mi się zdarzało, jak mała się długo nie ruszała.


    A kiedy słuchałaś pierwszy raz?

  • Lyanna Autorytet
    Postów: 863 489

    Wysłany: 19 lutego 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam około 12 tygodnia. Pierwsze próby były nieudane i denerwowałam się, że coś jest nie tak. Ale potem (po wizycie u ginekologa), jak już wiedziałam gdzie dokładniej jest dziecko, to było lepiej. Chociaż nieraz zdarzało się, że znalezienie tętna zajmowało mi ze 20 minut - czasem mąż pomagał, jak widział że ja zaraz będę płakać, bo nie mogę znaleźć serduszka. Na początku używałam żelu do USG, potem zwykłej oliwki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 15:25

    km5s8rib3rydlnmr.png
    iv099vvj9qnut7rh.png
    06.2016 [*] Aniołek 6 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam, że trochę mnie uspokoiłaś! Próbowałam jeszcze raz i wydaje mi się, że udało mi się znaleźć tętno dziecka ale dosłownie na 5 s. potem ręka mi drgnęła i zgubiłam. Ale nie dam sobie głowy uciąć, że to było to. Pójdę do lekarza dla pewności. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przed chwila uzylam mojego i tez wydaje mi sie, że przez kilka sekund slyszalam, ale bylo to takie w oddali, ze licznik nawet tego nie wylapal. Wiec mimo, ze im pozniej teoretycznie powinno byc latwiej to wcale nie jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam z licznikiem mam taki zwykły z serduszkiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ten, ale do niego mozna pobrac aplikacje na telefon, ktora liczy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej z moim to dziala. Mam oryginalny od dystrybutora, a wiem ze na allegro tez bylo duzo podrobek. Nie wiem czy z nimi aplikacja tez wspolpracuje. Ale jest ona bardzo fajna, bo właśnie pokazuje ile i mozna nagrywac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nawet o tym nie wiedziałam :)

    belldandy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na usg, z dzieckiem wszystko ok :) Lekarz powiedział, ze najlepiej zacząć używać w 16 tyg. wtedy już na pewno nie będzie stresu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :-)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie zastanawiam nad kupnem detektora tetna. Kto juz z tego korzysta? Czy oplaca sie go kupic? W pierwszej ciazy tego nie miała i o tym nie myslalam by zakupic, teraz jestem w 2 ciazy i sie zastanawiam. Wyrazcie swoja opinie.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez niego nie wyobrażam sobie życia już :) Ale poczekaj chwilę bo teraz i tak nic nie usłyszysz. Ja usłyszałam bardzo późno i panikowałam, że dzieje się coś złego :)

  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupilam w 10 tc i odsluchiwalam codziennie. Moj lekarz wrecz sam proponowal dla uspokojenia.Nie mial zastrzeżeń co do szkodliwości .

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ