X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Detektor ciąży
Odpowiedz

Detektor ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja 1991 ja miałam bardzo podobnie :) A ja uważam, że w tej zabawce może byc coś trafnego, a jeśli wychodzi nie prawda, dużym prawdopobieństwem jest to, że użytkowniczka zaznaczała za wiele objawów i od poczatkuy cyklu a nie od drugiej połowy, lub właśnie zaznaczła wzdecia wiedzac ze jadła kapuste, groch czy inne wiatropedne dania... albo jak moja kolezanka, ktora byla juz tak zdesperowana, ze notowała (tylko ze nie na ovufriendzie) wrażliwe sutki, bo jak spacerowałysmy na mrozie to sie podniecała, że twardniały boleśnie (to normalne na mrozie przy za lekkim ubraniu sie).

  • SLONECZKO32 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze szkoda ze nie wiem jak tu zaznaczyc ze test wyszedl pozytywnie eh

    eiktgzu3ezxir94k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klikasz na dzien na wykresie, potem w zakladce testy wybeirasz odpowednia opcje i zapisz

  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 5 marca 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie detektor wskazywal b. slaby czas wspolzycia, ale wydaje mi sie ze zle tez zakreslil owulacje.
    dodatkowo robilam testy owu i weglug nich owulka byla wczesniej.
    potem detekror pokazywal mi 50% szans na ciaze i prosze udalo sie.

    Q82doi09kub0318v3.png
  • anetta28 Przyjaciółka
    Postów: 88 80

    Wysłany: 10 marca 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki :) u mnie też sie sprawdził w drugim cyklu starań zaszłam :) jestem w 5 tyg ciąży :) tak sie cieszę :) i też boję żeby wszystko było ok ? !

    pasia27 lubi tę wiadomość

    88c5vfxmn8jvi88i.pnguwo9qqmzdsfh2qsq.pngo148x1hp1do4rowx.png
  • SLONECZKO32 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 10 marca 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to miwogole moj wykres zniknal

    eiktgzu3ezxir94k.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sprawdza się. Więcej punktów zdobyłam kiedy w ciąży nie byłam, niż jak byłam;p



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • karriena Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ciągle jeszcze nie wykazało, że była owulacja, pokazuje cykl bezowulacyjny, detektor się więc nie włączył. A dziś na teście 2 kreski.

    sisi lubi tę wiadomość

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie też pic na wodę. Bardziej taki bajer, aniżeli miałabym komuś polecić sugerowanie się tym.

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 11 lutego 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nie sprawdził, miałam nie wiecej niż 10 punktów jak test wyszedł pozytywny.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ