X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Detektor ciąży
Odpowiedz

Detektor ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 20 listopada 2012, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Tak się zastanawiam - korzystałyście z detektora ciąży, który udostępnia Ovufriend? Sprawdził Wam się? Zastanawiam się czy to tylko taka zabawa-zgadywanka, czy rzeczywiście można na tym trochę polegać? Podzielcie się doświadczeniami!

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 20 listopada 2012, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w ciaze w pierwszym miesiacy obserwacji tutaj, wiec za duzo nie mialam doswiadczenia. Pamietam ze podawal mi " dobry " czas wspolzycia i zaznaczane ojawy z dnia na dzien zwiekszala sie ilosc pkt-ow. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, czy faktycznie podawal prawde. Fakt faktem ciaza byla :-))))

    m_f, PARIS^^ lubią tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie detektor ciąży się tutaj sprawdził w 100%

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dokładnie tak jak u Anette.

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był cykl ze współżyciem "dobrym" i nie zaszłam a w kolejnym cyklu ze współżyciem "dobrym" zaszłam, więc bym się nie przywiązywała do tego narzędzia ;)

    PARIS^^ lubi tę wiadomość

  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 20 listopada 2012, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie czas był " słaby" w tym szczęśliwym cyklu- ale ja myślę że ovu miałam wcześniej niż program zaznaczył- fakt faktem ciekawie sie patrzy jak z dnia na dzień rośnie w procentach szansa na pozytywny test:)


  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoku - przy "dobrym" współżyciu to chyba normalne, że raz mogło zaskoczyć a raz nie. Raczej zastanawiałam się nad tymi punktami, które tam są przyznawane :) Ale cieszę się, że się sprawdza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2012, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem, Malvinka, można jeszcze mieć w tym miejscu opis "bardzo dobry" ale skoro ja zaszłam przy "dobrym" a martek nawet przy "słabym", to się chyba to narzędzie jednak średnio sprawdza.

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to co mówisz, to tylko lepiej! Oznacza, że nawet jak detektor jest średnio obiecujący to może się udać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi o to, że jest to narzędzie niedoskonałe, a to, że może się udać... nawet niepłodnym parom czasem się udaje :)

  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 21 listopada 2012, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym detektorem to mysle, ze nie mozna tak mooooocno brac go do siebie. Wiecie jak to jest z tym "cudem", lekarze mowia niektorym ze z ciaza raczej bedzie kiepsko zeby zajsc, a natura swoje :-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 21 listopada 2012, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe swoją drogą jak on działa. Czy na przykład bierze pod uwagę, że kobiety, które z tego serwisu korzystają to raczej nakręcają się na "tak". Chodzi mi o to, że jak objaw jest "niepewny" to można go interpretować na dwoje: albo optymistycznie, że wskazuje, ale "olać", żeby nie robić nadziei niepotrzebnej :)

    Swoją drogą to od kiedy się ten detektor uaktywnia? Napisane jest, że od 4dpo, ale u mnie 4dpo i twierdzi, że za wcześnie. A ciekawa jestem ogromnie co będzie mówił :)

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 21 listopada 2012, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie detektor się nie sprawdził, choć kochałam się w tym najlepszym czasie, ale wydaje mi się, że więcej tutaj zależy od samego organizmu niż programu, który tylko statystycznie patrzy na możliwość zajścia w ciąże...

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 2 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY :)Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy obliczenie % i pkt tego detektora Wam się sprawdziło?
    Jak Wam się to rozkładało procentowo i punktowo?

    oar83e3kj60etfgi.png
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 2 lutego 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko zabawka... Najesz sie kapusty i dostaniesz wzdec, a detektor Ci juz doda +2 punkty...
    Nie radze sie takimi zabawkami za bardzo sugerowac. Sa kobiety, ktore w ogole nie maja objawow na poczatku, tak samo jak sa niektore, ktore maja mnostwo objawow "ciazowych" nie bedac w ciazy...

    PS. Asiu, wystarczy jak raz zadasz pytanie na forum...

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 5 lutego 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przypadkiem znalazłam ta stronę;) i monitorowałam tylko ostatni szczęśliwy cykl ;) i jak procenty się zwiększały z dnia na dzień nie przywiązywałam do tego wagi ale coś mnie tknęło i zrobiłam test jak zobaczyłam 2 kreski :D

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • asiank Ekspertka
    Postów: 325 68

    Wysłany: 5 lutego 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy bardzo dobry współżyciu i prawie 98% w ciąży nie byłam. Natomiast kiedy miałam współżycie dobre i zaledwie 50% szans na ciąże, ujrzałam dwie kreseczki.
    Zastanawiam się czy nie powinni z tego detektora zrezygnować.

    eiktrjjgehcrgla0.png Mój Aniołek 17.07.2012 (8tc)
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 5 lutego 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma sensu w ogóle tym detektorem się sugerować, to jest 100% zabawa i tyle:) ile kobiet, tyle ciąż i oznak ciąży.

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • SLONECZKO32 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie dam rady wpisac danych z poprzednich dni a ja juz jestem ok.20 tydz ciazy

    eiktgzu3ezxir94k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zaznaczałam objawów właśnie dlatego, że mogły być spowoowane innymi czynnikami. Ale czas współżycia miałam: bardz dobry, no i się udało ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ