X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Depilacja leserowa bikini a płód
Odpowiedz

Depilacja leserowa bikini a płód

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pomarancza Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane robiłam depilacje laserowa bikini 2 dni po owulacji okazuje się teraz ze jestem w 5tyg ciąży ale na usg nie widać zarodka. Czy depilacja mogła mieć na to wpływ ? Czy zarodek może być uszkodzony przez ta depilacje ?

  • Linka2019 Autorytet
    Postów: 806 365

    Wysłany: 22 września 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni po owulacji nie masz jeszcze zarodka, więc nic nie mogło się złego stać.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ