BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Delikatne pokłuwanie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MłodaDama
Autorytet
1397

Wysłany: 25 lipca 2014, 23:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie. Jestem w 5 tygodniu ciąży.Moja pierwsza,nie planowana ale bardzo kochana ciąża i bardzo upragniona. Dokładnie to 4tydz i 6 dzien.
Obecnie pracuje w gastronomii na razie po 5-6 h ale czekają mnie dni po 11h od poniedziałku. Jeszcze na nieszczęście przeziębienie mnie złapało. Ale to nie o tym moje pytanie brzmi czy delikatne pokłuwanie podbrzusza jest normalne? trochę jak okresowy ból ale delikatny i często z prawej strony jajnik mnie kłuje..Boje się,bo dzisiaj miałam stresową sytuacje w pracy płakałam,wyłam wręcz niestety jestem znerwicowana i dosyć długo mnie tak kłuło.Już się uspokoiłam jest lepiej,bóle rzadsze ale tak się boję,bo podczas stresu się nasiliły...
Nie chcę stracić maluszka jest moim całym światem.
Czy wy tez miewałyście takie delikatne pokłuwanie?

Groszek
Autorytet
1720

Wysłany: 30 lipca 2014, 10:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja tez mialam pokłuwania,pobolewania- dostalam luteine- Duphaston...
pracowałam na 12 h, troche przeciagnelam ze 2 tygodnie i poszłam na L4, nie ma co...zdrowie Bobasa najwazniejsze. Dbaj o siebie, staraj sie nie stresować, bo to szkodzi. A tym bardziej, że przeziebiona jestes

relge6yd309xm1zq.png

Ida
Autorytet
5905

Wysłany: 30 lipca 2014, 12:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wczoraj byłam u gina i on twierdzi że to normalne, bo się rozciąga macica. J też tak mam cały czas, ale delikatnie, czasem mocniej, czasem słabiej.

Groszek
Autorytet
1720

Wysłany: 30 lipca 2014, 20:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Roznie to jest...tez tak moze byc....
Ja tez tak myslalam ze ok a jednak lozysko sie odklejalo.

Mam nadzieje ze u Was bedzie ok ;-)

Ciezko stwierdzic jednoznacznie takie pobolewania...u jednych moze sie cos dziac, u innych bedzie dobrze

relge6yd309xm1zq.png

justi87
Koleżanka
31

Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też czuję kłucia, różnie jest czasem mocniej czasem delikatne, ale najczęściej kłuje mnie jakby w lewym jajniku, zawsze ta strona bolała mnie w trakcie okresu, mam nadzieję że wszystko okey, jestem w 4 tydzień + 5 dzień a na usg dopiero wybieramy sie w Polsce za ponad miesiąc, tu w Anglii robią po 12 tygodniu dpiero ;/

f2w33e3kd6yzqt0y.png

Eklerka
Autorytet
1252

Wysłany: 3 września 2014, 15:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie też czasem coś zaboli jakby od strony prawego jajnika, to są takie sekundowe bolesne "pyk" i ustępuje. I w zasadzie często takie kłucie czułam przy nadchodzącej owulacji.
Aż strach się bać... :(

5fjzaeq.png
6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png

olaaa1229
Koleżanka
15

Wysłany: 3 września 2014, 15:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja też czuję delikatne ukłucia, ale to dlatego, że macica się rozciąga :) bez obaw dziewczyny

thgf9n730pshwi5w.png

Kizia1988
Debiutantka
2

Wysłany: 6 września 2014, 17:40
Cytuj | (1) | Zgłoś
Moja pani dr powiedziała ze w ciąży nie kluja jajniki, podobny ból to jakieś tam więzadła macicy które pobolewaja z powodu rozciągającej się macicy.

Krysti lubi tę wiadomość

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)