X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Delikatne pokłuwanie
Odpowiedz

Delikatne pokłuwanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 25 lipca 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem w 5 tygodniu ciąży.Moja pierwsza,nie planowana ale bardzo kochana ciąża i bardzo upragniona. Dokładnie to 4tydz i 6 dzien.
    Obecnie pracuje w gastronomii na razie po 5-6 h ale czekają mnie dni po 11h od poniedziałku. Jeszcze na nieszczęście przeziębienie mnie złapało. Ale to nie o tym moje pytanie brzmi czy delikatne pokłuwanie podbrzusza jest normalne? trochę jak okresowy ból ale delikatny i często z prawej strony jajnik mnie kłuje..Boje się,bo dzisiaj miałam stresową sytuacje w pracy płakałam,wyłam wręcz niestety jestem znerwicowana i dosyć długo mnie tak kłuło.Już się uspokoiłam jest lepiej,bóle rzadsze ale tak się boję,bo podczas stresu się nasiliły...
    Nie chcę stracić maluszka jest moim całym światem.
    Czy wy tez miewałyście takie delikatne pokłuwanie?

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 30 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam pokłuwania,pobolewania- dostalam luteine- Duphaston...
    pracowałam na 12 h, troche przeciagnelam ze 2 tygodnie i poszłam na L4, nie ma co...zdrowie Bobasa najwazniejsze. Dbaj o siebie, staraj sie nie stresować, bo to szkodzi. A tym bardziej, że przeziebiona jestes

    relge6yd309xm1zq.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u gina i on twierdzi że to normalne, bo się rozciąga macica. J też tak mam cały czas, ale delikatnie, czasem mocniej, czasem słabiej.

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 30 lipca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roznie to jest...tez tak moze byc....
    Ja tez tak myslalam ze ok a jednak lozysko sie odklejalo.

    Mam nadzieje ze u Was bedzie ok ;-)

    Ciezko stwierdzic jednoznacznie takie pobolewania...u jednych moze sie cos dziac, u innych bedzie dobrze

    relge6yd309xm1zq.png
  • justi87 Koleżanka
    Postów: 34 31

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czuję kłucia, różnie jest czasem mocniej czasem delikatne, ale najczęściej kłuje mnie jakby w lewym jajniku, zawsze ta strona bolała mnie w trakcie okresu, mam nadzieję że wszystko okey, jestem w 4 tydzień + 5 dzień a na usg dopiero wybieramy sie w Polsce za ponad miesiąc, tu w Anglii robią po 12 tygodniu dpiero ;/

    f2w33e3kd6yzqt0y.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 3 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też czasem coś zaboli jakby od strony prawego jajnika, to są takie sekundowe bolesne "pyk" i ustępuje. I w zasadzie często takie kłucie czułam przy nadchodzącej owulacji.
    Aż strach się bać... :(

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 3 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czuję delikatne ukłucia, ale to dlatego, że macica się rozciąga :) bez obaw dziewczyny

    thgf9n730pshwi5w.png
  • Kizia1988 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 6 września 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pani dr powiedziała ze w ciąży nie kluja jajniki, podobny ból to jakieś tam więzadła macicy które pobolewaja z powodu rozciągającej się macicy.

    Krysti lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ