X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dedektor tetna
Odpowiedz

Dedektor tetna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któras korzystała lub korzysta z dedektora tetna ?
    Ja korzystam drugi dzien i sama nie wiem co mam myslec ...ponieważ z prawej jak i z lewej strony słysze wyraźne bicie seduszka . Moze ktos tak miał? Zaznacze ze ta odległosc stron jest dosc spora ...czy to możliwe aby były blizniaki tak daleko od siebie? Prosze nie krytykowac .Jesli ktos jest w stanie udzielic mi jakiejs normalnej odpowiedzi byłabym wdzieczna. Moje pierwsze USG bedzie dopiero 21maja a jestem w 10tyg ciaży.

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam detektora i słyszę serduszko z jednej strony z prawej. Teraz jestem w 12tyg+4 dni. Pierwszy raz użyłam detektora w 11t4dniu i od razu usłyszałam z prawej strony Tętno ma około 160. Czyli jest prawidłowe. A jakie jest to tętno, które słyszysz? Mogą to być bliźniaki, ale to trudno powiedzieć. Musisz poczekać do USG.

    Katti lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_blondi wrote:
    Ja używam detektora i słyszę serduszko z jednej strony z prawej. Teraz jestem w 12tyg+4 dni. Pierwszy raz użyłam detektora w 11t4dniu i od razu usłyszałam z prawej strony Tętno ma około 160. Czyli jest prawidłowe. A jakie jest to tętno, które słyszysz? Mogą to być bliźniaki, ale to trudno powiedzieć. Musisz poczekać do USG.
    ja mam bez ekranu wiec nie wiem ile ma tetno mam tylko mozliwosc sluchania...
    oba slychac wyraznie i praktycznie identycznie oczywiscie nie na raz tylko jak przylozę w odpowiednie miejsce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze słyszysz swoje tętno. Tętno dziecka jest szybsze od matki. Zjedz niżej (aż pod majtki), ja tez na początku za wysoko szukałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2018, 22:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje, że mozesz slyszec wlasne tetno. Ja uzywam detektora od 10t0d i na początku troche mi zajmowało znalezienie tetna. A jaki masz detektor? Moze angelsounds? Do niego można pobrac aplikację na telefon, ktora liczy uderzenia. Ja juz jej nie uzywam, no od razu slysze roznice miedzy swoim a dziecka, ale na poczatku jej uzywalam

  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 10 maja 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież można sobie po prostu policzyć. Dziecka 160 a nawet więcej i wlasne, ok. 90 to duża różnica. Przypuszczalnie słyszysz swoje, w przypadku blizniakow oddalenie od siebie widoczne jest zapewne w dużej ciąży, na razie macica jest jeszcze malutka.

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Aga27 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 17 maja 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy raz użyłam detektora jakoś w 11-12 tygodniu. Bardzo się nastresowalam ponieważ szukałam za wysoko. Na szczęście z dzidzia wszystko w porządku. Serduszko bije❤❤❤
    w4sqdqk342w07yq2.png

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 maja 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    ja mam bez ekranu wiec nie wiem ile ma tetno mam tylko mozliwosc sluchania...
    oba slychac wyraznie i praktycznie identycznie oczywiscie nie na raz tylko jak przylozę w odpowiednie miejsce

    Dziewczyny Ci dobrze radzą: policz ile jest uderzeń na minutę (świetnie sprawdzi się stoper w telefonie - włączasz go i liczysz uderzenia z detektora), jeśli po minucie wyjdzie Ci więcej niż 150 uderzeń to tętno dziecka, a jak ok 100 to Twoje tętno (słychać po prostu krew przepływającą we własnych tętnicach).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ