X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czy to ciaza???
Odpowiedz

czy to ciaza???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam czy ktos mial takie oznaki zaraz po owulacji mianowicie 7dni temu mialam ow i zrobilo mi sie bardzo niedobrze i zawroty glowy 3dni pozniej okropny bol w podbrzuszu raz z lewej raz z prawej i do tego mam teraz nudnosci bole i zawroty glowy najgozej jest rano a od dzisiaj kwasno w buzi po jedzeniu staramy sie o dzidziusia i nie wiem co myslec dodam ze wspolzylismy z mezem dwa dni przed ow :) ale czy tak wczesnie mozna miec takie objawy ciazy? pomozcie

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy mierzysz sobie tempkę??
    hmm... ja miałam ból w podbrzuszu i na zmianę w jajnikach około 3 dni po owulce i ból piersi.
    na kwaśno, metalicznie w buzi to jeszcze za wcześnie na takie objawy.Za jakieś 5 dni powinnaś zrobić test.
    Mam za sobą 25 cykli, ten ostatni w końcu szczęśliwy :)
    powodzenia

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemierze...no piersi mam tez jakies dziwne kwasne mam po slodkim i to od dzisiaj mach ochote na miete za ktora nie przepadalam:\ wole rumianek
    myslalam ze to wyrostek dlatego spedzilismy walentynki na pogotowiu ale nic nie znalezli...dali srodki przeciw bolowe i tyle dodam ze kazdy dzien jest inny dzisiaj rano bylo okropnie(nudnosci i zawroty glowy) a od poludnia juz wszystko normalnie pozostalo czekac...niewiem co mam o tym sadzic nigdy czegos takiego po owulacji nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po owulce zostaly nabrzmiale piersi nic nie bolalo i apetyt spory nie nakręcaj sie tak bo mozesz miec oMamy ciazowe co miesiac wiem co mowie bo to przechodzilam a jak ciaza sie pojawila to objawow nie mialam, zaczekaj do dnia @ i zrob test

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nakrecam sie po prostu niewiem co mi jest niemialam wczesniej takich "rzeczy" weim ze musze poczekac :) staramy sie z mezem ale na spokojnie co ma byc to bedzie pozdrawiam

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasami organizm inaczej reaguje na każdy cykl, to normalnie.
    Pamiętaj, że w razie ciąży można brać tylko paracetamol. To ważne.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwakiw@ i jak, to ciąża??

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwości :-) 7 dni po oeulce, jajko jest zazwyczaj jeszcze w drodze. Zanim organizm się zorientuje, minie jeszcze pare dni. Mi test wyszedł w 11 dniu po owulacji. Zamiast pytać na forum, poczekaj i zrób test lub betę. Nikt na forum nie zna Twojego organizmu i nie ma daru wróżenia ciąży. Czekamy na wieści :-)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mam nietypowe pytanie staram się o drugie dziecko przy pierwszym miałam linie na brzuchu wiadomo po porodzie znikła .. a teraz staram sie o drugie leczyłam sie na endometrioze 6 miesięcy i od 2 miesięcy po odstawieniu nie mam wogóle okresu czuje jajniki nawet miałam jeden taki dzien że myślałam że pojade do szpitala z bólu ale na drugi dzien przeszło tylko miałam mdłosci i głowa bolała i teraz ostatnio czesto mnie boli i brzuch i co chwile jajniki bolą i cycki po owulacji ponad tydzien bolały bardzo !!
    Teraz wywołuje @ luteiną dziś jest pierwszy dzien jak czekam na przyjscie @

    robiłam Bete hcg tylko zaraz po owulacji i wyszłą mi 1,20 wiadomonawet 7 dni nie mineło od serduszkowania ;p wiem nie wytrzymałam za wczesnie zrobiłam nawet pogodziłam się ze nie jestem napewno w ciąży . ale nie daje mi spokoju moja temp. zawsze miałam temp od np 35,4 góra do 36,4 a teraz jak na mnie to temp wysokie 36,8 a wciagu dnia to ponad 37

    i włąsnie dotego pytania dziwnego wracam nie jestem pewna czy moze mi się wydaje ale na piersiach a zwłąszcza lewej mam widoczne żyły bardziej i ta najwazniejsza obserwacja pod pępkiem widze tą linie bardzo słaba ale jest i nie wiem czy ona wogóle nie znika po porodzie jest bardzo blada i ja nigdy jej nie widziałam czy naprawde coś jest ?

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 11 marca 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta każdy organizm inaczej, moja ciąża to 1 ciąża więc nie doradzę, ale najrozsądniej będzie poczekać z 2 tyg od owulki i zrobić betę. Wytrzymasz kilka dni :)

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Pisze do Was z takim zapytaniem moze tez ktoras tak miala ze przy zagniezdzeniu pojawil wam sie czop sluzowy. Sluz taki przezroczysty i wygladalo jak typowo galaretka ? czy jest takie cos mozliwe?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ