BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > czy tez tak macie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 02:34
Cytuj | (1) | Zgłoś
hej mam tak obrzydliwy problem cierpie na bez sennosc znaczy tak jak staje sie spiaca nagle spie a zawsze w srodku nocy wstaje i nie spie po 3 4 godziny czy ktoraj z was tez tak ma ???

Krysti lubi tę wiadomość

beti97
Autorytet
1840

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 05:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi się sporadycznie zdarzyło w poniedziałek ale to przez dolegliwości ciążowe odechciało mi się spać i szalałam od 00 do 4 nad ranem :P

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 sierpnia 2014, 05:53

❤️Córcia2015
❤️Córcia2018
💙Synek2021
2dc1b78a27.png

Ross
Znajoma
4

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
No niestety mam podobnie, potrafię się często przebudzać w nocy i czuć się wyspaną, najgorzej gdy trzeba nocą do wc potem potrafię długo usypiać :/

akeus65glbn43a50.png

[konto usunięte]

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
asiaaa ja tak miałam koło 5/6 tygodnia. Zasypiałam o 19stej/20stej po czym budziłam się około 2/3ciej i nie spałam średnio koło dwóch godzin. Albo budziłam się koło 5ątej i już nie spałam. Potem przeszło :)

Maracuja
Autorytet
241

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja miałam tak na początku ciąży, podobnie jak scarlett był to 5/6 tydzień. Później nie spałam dlatego, że miałam silne mdłości i wymioty, które po każdym przekręceniu się w łóżku zrywały mnie do łazienki. Teraz jestem w 10 tc i śpię w nocy, ale wymioty i tak mi mocno dokuczają. Jeśli nie możesz spać, a jednocześnie nie masz dolegliwości ciążowych, to może być to spowodowane podświadomymi emocjami związanymi z zajściem w ciążę.

Maracuja

[konto usunięte]

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
no to na to wyglada ze musze sie przemeczyc ale wlasnie tak jak piszecie zasypiam 20 a budze sie 24 i buszuje do 4 5 widocznie nie jestem sama :) 3jgxyx8d17qkolsy.png

[konto usunięte]

Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
napij się przed spaniem melisy - może pomoże. Trochę uspokaja

Łucja
Nowa
1

Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:31
Cytuj | (1) | Zgłoś
Witam :)

ja jestem w 12tc i mam podobnie, często wstaję w nocy do toalety, a później nie mogę zasnąć... ok. godziny męczę się, kręcę zanim usnę...

:)

Krysti lubi tę wiadomość

Łucja
Nowa
1

Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
w4sqc6edqmhzb9j6.png

zgredka
Autorytet
3728

Wysłany: 30 sierpnia 2014, 17:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
też tak mam, tylko nie wiem czy to jest spowodowane ciążą czy też spaniem samej, bo mój wyjechał..

acwrp8b.png

w0x7889.png
*******Gang 18+*********

Pl - Krk

PsotkaKotka
Autorytet
2366

Wysłany: 2 września 2014, 11:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam tak odkad zobaczylam dwie kreski na tescie. Przed tym spalam jak zabita, jak kamien poprostu. Teraz sie okrpnie mecze. Pije herbate z podwojnen melisy wieczorem ale neiwiele to pomaga. Nie jestem nawet zmeczona czy spiaca w ciagu dnia jak to inne ciezarne maja. Jestem pelna energii ale wynika to raczej z zaniepokojenia, z lekow. Zasypiam z trudem i spie bardzo plytko a do tego mecza mnie przedziwne sny. Jest mi tez dziwnie neiwygdonie, nie moge sobie znalezc miejsca, przewracam sie z boku na bok.

relgf71x4b3xr55n.png
ojxeg7rfksmcab3j.png

[konto usunięte]

Wysłany: 8 września 2014, 22:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam tak juz od ponad półtora tyg ze wstaje w nocy w godzinach od 2 W nocy do trzeciej i tak mam co dziennie.:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 września 2014, 22:39

[konto usunięte]

Wysłany: 9 września 2014, 07:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
mi kobietki juz minelo spie jak kamien a jak spiaca to jak pijana ze moj sie pytal wczoraj czy pijana nie jestem i kazal mi chuchac hehe a ja poprostu spiaca plozylam sie i spalam od razu i tak co dzien klade sie i odrazu zasypiam

[konto usunięte]

Wysłany: 9 września 2014, 08:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
i spie tak dlugo az z rana moj maluch przyjdzie i sie do mnie polozy to wtedy automatyczne sie budze

Groszek
Autorytet
1720

Wysłany: 10 września 2014, 04:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
mnie sie teraz tez cos poprzestawiało, od kilku dni niespokojna...;/ obudziłam sie teraz o 2 w nocy i nie spie..buszuje po necie, nie bede po domu bo wszystkich obudze.. Zreszta i tak jak ide do toalety to wszyscy słyszą;P

chyba oszaleje;p

nie wiem moze to jakies sprawy prywatne, ktore mamy do załatwienia mnie wewnętrznie i podświaomie stresują? ale sama przeciez wiem, ze trzeba to załatwić i bedzie ok. musi być.

relge6yd309xm1zq.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)