BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Czy mogę być w ciąży?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

blackberry2112
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 24 listopada 2022, 18:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć :)
Od jakichś 3-4 dni mam lekkie bóle w podbrzuszu (mniejsze, niż przy okresie), od wczoraj mam również nudności i jest mi strasznie zimno. Niestety nie znam się na tym wszystkim, ale pierwszy raz mam takie uczucie :( miesiączkę miałam normalnie tak jak powinna być (10.11) a mniej więcej 21.11 zaczęłam odczuwać właśnie dyskomfort w podbrzuszu. Byłam u ginekologa wczoraj, a dziś miałam usg, nic nie wykazało, a lekarz powiedział, że tak wczesnej ciąży usg nie wykryje, tak samo testy ciążowe, powiedział, że może być to dopiero początek drugiego tyg. ciąży. W internecine też trochę poszperałam i mam mętlik. Doradźcie kiedy zrobić najlepiej test lub inne badanie, żeby mieć pewność. :(Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)