X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy kupić detektor tętna płodu
Odpowiedz

Czy kupić detektor tętna płodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kupujecie detektory tetna płodu? Tetno słychać za każdym razem??
    Niewiem czy się martwić czy nie. Kupiłam detektor i zel i probowalam wykryć bicie serduszka i nie mogłam znaleźć. Niewiem czy to wina sprzętu czy coś się dzieje. Obecnie 16tc. Ogólnie czuję się bardzo dobrze.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 8 marca 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam go od 14 tygodnia ciąży przez dwa tygodnie i przez te dwa tygodnie byłam 3 razy u lekarza bo zdarzało się, że nie wyłapał serca. Chyba, że jesteś taką osobą, że nie będzie Ci to przeszkadzać to, że za każdym razem serca nie znajdziesz, to jak najbardziej polecam. Mnie to za dużo nerwów i stresu kosztowało. Od 16 tygodnia i tak ruchu czułam więc za długo go nie używałam.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 8 marca 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest zawsze ryzyko, możesz wykryć tętno dziecka i będzie dobrze, możesz nie wykryć wcale i się stresować, ale możesz też znaleźć swoje, które może wprowadzić w błąd. Czytałam, że samemu lepiej nie używać przed 30tc.

    Urządzenie oczywiscie warto jest moim zdaniem kupić. Ale w tak wczesnej ciaży nie polecam sie stresować.
    Możesz kupić https://megamedic.pl/ tutaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2021, 07:52

  • Kania85 Autorytet
    Postów: 761 622

    Wysłany: 8 marca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam, korzystałam w obu ciążach i jestem bardzo zadowolona.Nigdy nie zdarzyło mi się nie znaleźć tętna, na urządzeniu jest napisane, że zaleca się od 16tc a ja tętno już znajdowałam od 10tc.Nie da się pomylić tętna dziecka ze swoim, jest zbyt duża różnica w częstotliwości uderzeń/min.Przyda się natomiast trochę wiedzy z anatomii-we wczesnej ciąży tętna szukamy powyżej spojenia łonowego przesuwając sondę z milimetra na milimetr.Jeżeli łożysko jest zlokalizowane na przedniej ścianie to możliwe, że utrudni to odnalezienie tętna.

    Mi oszczędziło to wiele stresu gdy miałam plamienia lub później w ciąży gdy maluch mniej się ruszał.

    Maggie0709 lubi tę wiadomość

    uwo9csqvv3qfgq4g.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz
    11.02.2019 Synek 34 <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    18.02. CRL 3,5 cm <3 176u/min
    03.03. 46,XX 🎀

    Jezu oddaję się Tobie, troszcz się Ty...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ