X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy jest sens robić te badania ? dziewczyny doradźcie ! :)
Odpowiedz

Czy jest sens robić te badania ? dziewczyny doradźcie ! :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, staralismy się długo o fasolke i 2 dni temu zrobilam test i wyszedł pozytywny !!!:) ale wczesniej po wizycie u gina , zostały mi zlecone badania na chlamydie, mycoplasme i ureaplasme i jestem umowiona na przyszły tydzień. Zastanawiam się teraz czy jest sens robić te badania (tym bardziej ze nie będą na pewno tanie), a zostały mi one zlecone tylko w związku z tym ze staralismy się już długi czas i gin stwierdziła ze to w takim razie trzeba tez zbadać, bo być może to jest przyczyna niepłodności.
    Okazało się ze nieplodna nie jestem :) wiec myślę ze te badania nie sa konieczne.. Chyba :)

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstrzymaj się na pewno :) W zamian za to możesz zrobić bete HCG :)
    Inne badania na pewno gin Ci jeszcze zleci.


    No a przede wszystkim gratuluję! :)

    hanula lubi tę wiadomość

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 1 marca 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) tak tez właśnie myślę :) i Tobie również gratuluje ! Jesteśmy prawie na tym samym etapie :)

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym się wstrzymala i zapytala gina:)Idź na betę,bo sam test to nie wszystko...wiem po sobie;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ