X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy jest na sali sedzie/prawniczka? Pomocy!
Odpowiedz

Czy jest na sali sedzie/prawniczka? Pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem.
    22 sierpnia zostałam zwolniona z pracy ale zlozylam oswiadczenie o wycofaniu oswiadczenia woli i zostalam przywrócona z dniem 1 wrzesnia (pismo dostałam 5 wrzesnia, tydzien po zlozeniue oswiadczenia). Dzisiaj przyslali mi dyscyplinarkę z datą 8 wrzesnia,a jak mogłam nabroic przez weekend bedac na zwolnieniu lekarskim?

    Podstawy dyscyplinarki są słabe ale są. Szczegoły opowiem, jesli ktos moze mi pomóc.

    W poniedziałek mam spotkanie z prawniczką, ale do tego czasu umrę :(

  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 14 września 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolnili cie w ciazy?

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jeżeli podstawy dyscyplinarnarki są nieprawdziwe lub zaistniały na dłużej niż miesiąc przed dyscyplinarka to szybko składają odwołanie do sądu pracy, żeby Ci termin nie minął. Pamiętaj, że termin leci od momentu otrzymania dokumentu. No i kodeks pracy ściśle wskazuje kiedy może być dyscyplinarka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Ci pomóc jeśli przedstawia jakiś szczegóły

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka85 mam cała historię spisaną - trochę w chaosie ale mam. Jak chcesz to moge ci na maila wysłać. Spawa jest skomplikowana. Jedną rzecz zawiniłam ale w emocjach reszta jest wyssana z palca. Dodam że pracowałam w przedszkolu i nigdy nie było na mnie skarg ze odnosze się do dzieci wulgarnie a na dyscyplinarce są cyctaty ze slowami, których nawet w rozmowach ze znajomymi nie używam. I niby to wszystko szef dowiedział się z "pism zaniepokojonych rodziców". Sprawa doptyczy również smsa, którego wysłałam w emocjach do kogos innego gdzie niepochlebnie się o nim wyraziłam. ale najwazniejsze ejst to że przywrócił mnie 5 wrzesnia (co znaczy ze o wszystkich moich "przewinieniach" wiedział, a tu nagle przychodzi mi dyscyplinarka z datą 8 wrzesnia) Odmieniło mu się przez weekend? Dla mnie jest oczywiste to, ze zrobi wszystko zeby mnie zwolnić, nawet jesli tego smsa by nie było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo przecież mógł mi napisać że nie przywraca mnie do pracy bo.... A jednak przywrócił i zmyśla. W dycyplinarce zawarł również wydarzenie, które wydarzyło się 18 lipca czyli już dawno przedawnione, tym bardziej ze w tej sprawie nie dostałyśmy z dziewczynami upomnienia, nagany lub jakiejkolwiek innej kary.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]
    prześlij mi skan pisma, które otrzymałaś oraz swój opis każdej z przyczyn zwolnienia. Wtedy będę mogła Ci zadać dalsze pytania. Wskaż też od kiedy do kiedy trwała każda z przyczyn wskazanych przez pracodawcę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałaś?? Bo nic nie dostałam........

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam.

    W sumie masakra. Prawniczka z którą się kontaktowałam powiedziała, ze cieżka sprawa. Dziś mam mieć spotkanie z kolejną, zeby mieć kilka spojrzeń na sytuację. Nie chcę isć do sądu jeśli nie mam szans bo i tak przypłacam to takimi nerwami, ze boję się o dziecko. Już chyba wolę być bez pieniedzy - jakoś sobie z mężem poradzimy. I nawet z tą dyscyplinarka sobie poradzę.

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 9 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra, niektórzy pracodawcy są debilami...

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracodawca nie poważny jest ,zapewne prywaciarz !

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ