X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr czy jest możliwe urodzenie zdrowego dziecka mimo za niskiej bety?
Odpowiedz

czy jest możliwe urodzenie zdrowego dziecka mimo za niskiej bety?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ktora masz tego gina?

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 19 wiec juz odliczam, oby mi tylko powiedzial cos wiecej niz zeby czekac

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz jak wrócisz...

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aps moja beta skoczyla w ciagu 4 dni z 2117,5 na 10319,2. A w czwartek ide do mojego gin na wizyte, bo mnie na bete wysylala pani gin na nfz, ale ona nawet usg w gabinecie nie ma a jako lekarz jest slaba.
    Czekam na wieści. Mam nadzieję że gin dojdzie do jakiś konkretnych wniosków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 19:41

    APS lubi tę wiadomość

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija gratulacje! bez zadnych lekow Ci tak skoczyla? wiesz może jak duże przyrosty mialas wcześniej?

    u mnie wizyta bardzo slabo... dostałam kolejne prochy, tym razem na zbicie tarczycy i lekarz powiedział ze on nie widzi aby miała być poprawna ciaza, tzn. szanse sa minimalne. za tydzień do kontroli.

    na usg widziałam maluszka, jakies 2 mm, serduszka brak :(

    wg lekarza z takiej bety nie będzie nic dobrego. to jest naprawdę dobry lekarz, wiec nie sadze aby się mylil :(((

    Hashija lubi tę wiadomość

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie można powiedzieć, że bez leków, bo walczylam o to, zeby wyrownac tsh (w ciąży tsh jest zaburzone i trzeba robic ft4). Ostatnio jak poroniłam tsh miałam na poziomie 3,1. Teraz mialam 1,4 i na koniec miesiąca kontrola, bo tyroksyna musi byc wyrownana. Tsh u kobiet starajacych sie o dziecko powinno byc w okolicy 1.
    Aps czyli dalej jestes pod znakiem zapytania :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...to nie ciekawie...Ale może sie wszystko uda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale APS zanim dostalas leki na zbicie TSH to mam nadzieje, ze FT4 zrobione bylo? Bo TSH wariuje i nie mozna tylko na nie patrzec. U mnie zmienialo sie co tydzien od 2,5 do 3,5 a FT4 bylo na stalym poziomie. Trzymam kciuki, oby bylo dobrze.

  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robilam FT4....
    TSH miałam przed ciaza na poziomie 2,8, w ciąży skoczylo na ponad 4 a potem spadlo znow na 2,8 ale lekarz stwierdził ze to i tak za wysoko i trzeba zbijac. Orientujesz się jakie powinno być FT4 przy takim TSH?

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę nic rokować, ale skoro w 7tc nie widać serduszka na usg to coś jest nie tak...

    Natalia1988 lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 7 tygodniu serduszka nie było, nie straszcie dziewczyny! Dopiero w 7t5d czy nawet 6d zobaczyłam.

    Hashija, dddodiii, Madzia890722, Summerka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U każdej jest inaczej!

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aps- jak twoja historia dalej?

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba niestety mam ciążę zatrzymana:( ale na ovufriend jest akuszerka. Wśród jej cykli jest cykl z ciążą i przyrosty bardzo niskie a filip ma dziś 8miesiecy.

    dfe01f0225.png
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi :(
    u mnie ciaza obumarla... odstawiłam leki już 5 dni temu, ale nadal nie mam zadnych objawow poronienia i nie wiem czy czekac czy isc na zabieg...
    Ty się zdecydowalas na lyzeczkowanie?
    Orientujesz się jak mogę znaleźć ten wykres akuszerki? u mnie temat wprawdzie już nieaktualny, ale z ciekawości bym podejrzala

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U mnie na razie czekamy.
    Myślałam że hcg spadło bo objawy ustąpiło ale skoczyło po 48h z 1680 do 2700.
    Lekarz kazał mi myśleć optymistycznie.
    Wzrosty miałam super piękne do 1000. Później się popiepszylo.
    Wizytę mam w środę, w ta środę miałam pecherzyk 6mm i jak na 4tydz i 4dni to ok.
    Dziś 35dc wiec jeszcze się nie poddaje.
    Akuszerka jest na ovufriend:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 21:14

    matylda08 lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobre wyniki wiec trzymam kciuki za zdrowego dzidziusia :)

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APS nie decyduj sie na zabieg,jesli to niepotrzebne,wszystko samo sie oczyści,badz cierpliwa proszę Cię..sprawdzalas,czy beta spada? Mi kazał sprawdzić,jak sie nie udalo i ze 150 spadla szybko do 43 i kilka dni pozniej dostałam okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APS- Ja poroniłam w grudniu i zdecydowałam się na łyżeczkowanie. Teraz tez bym podjęła taką decyzję. Nie wyobrażam sobie, że miałabym patrzeć jak wszystko ze mnie leci... zbyt bolesne. Zabieg trwał 15 min. Nic nie czułam, bo spałam. Miesiączkę dostałam w terminie, 28 dni po zabiegu i wszystko było w porządku. Poza tym, my chcieliśmy pochować dziecko, bo bez względu na to, który to był tydzień każdy ma do tego prawo. A ja nie wyobrażałam sobie tego, że wyrzucą moje dziecko do kosza lub coś w tym stylu. Poza tym to sprawiło, że przeżyliśmy żałobę i pożegnaliśmy się z naszym dzieckiem. Teraz jestem w drugiej ciąży, i jak na razie jest wszystko dobrze. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 23:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    APS- Ja poroniłam w grudniu i zdecydowałam się na łyżeczkowanie. Teraz tez bym podjęła taką decyzję. Nie wyobrażam sobie, że miałabym patrzeć jak wszystko ze mnie leci... zbyt bolesne. Zabieg trwał 15 min. Nic nie czułam, bo spałam. Miesiączkę dostałam w terminie, 28 dni po zabiegu i wszystko było w porządku. Poza tym, my chcieliśmy pochować dziecko, bo bez względu na to, który to był tydzień każdy ma do tego prawo. A ja nie wyobrażałam sobie tego, że wyrzucą moje dziecko do kosza lub coś w tym stylu. Poza tym to sprawiło, że przeżyliśmy żałobę i pożegnaliśmy się z naszym dzieckiem. Teraz jestem w drugiej ciąży, i jak na razie jest wszystko dobrze. Pozdrawiam :)
    A w ktorym tygodniu poronilas?
    Nie wszystkie maja takie szczęście jak Ty,ze organizm dochodzi szybko do siebie po lyzeczkowaniu...Wiekszosc ma bardzo rozregulowany okres,czasem tez nie występuje u nich owulacja, z czasem dowiadują sie,ze maja jakies zrosty na macicy...Jedna sie decyduje,inna nie-indywidualna sprawa i zalezy tez od czasu trwania ciazy...
    Ja bardzo się cieszę,ze nie musiałam miec zabiegu-tym sposobem jestem teraz w ciazy,w ktora zaszlam od razu-organizm byl juz na ciążę nakręcony,przez co bylo zdecydowanie łatwiej...Z reszta jest dużo ciężarnych,które zaszly od razu po takim samoistnym poronieniu i ciesza sie teraz ciąża jak ja:) Nawet na okres nie trzeba czekać.:)
    I to wcale nie takie straszne -bo to zwykly okres:bolalo tak samo...i ucieszylam sie jak dostałam,jak zeszlo to ze mnie,bo tylko to czekanie nie jest łatwe. Zabieg,to zabieg...Mysle,ze lepiej dać swojemu organizmowi troszkę czasu i ze wszystkim sobie poradzi;)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ