X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czy ból piersi jest wyznacznikiem dobrze rozwijajacej sie ciąży?
Odpowiedz

Czy ból piersi jest wyznacznikiem dobrze rozwijajacej sie ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na poczatku piersi mnie bolały, zwłaszcza sutki. Piersi były nabrzmiałe, aż wychodziły ze stanika. od wczoraj czyli od momentu kiedy zaczoł mi się 9 tydzień ciąży, piersi boleć przestały. Jak dotkne to coś poczuje, ale sutki już nie nie urażają przy dotyku jak wcześniej, i czuje tak jakby były takie oklaple. Czy to moze zwiastowac że serduszko przestało bić? beta zrobilam az wczoraj i jutro zrobie drugi raz chociaz slyszalam ze przy duzych wartosciach juz tak nie rosnie szybko

    pesymistka
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból piersi i zarówno brak bólu nie jest ŻADNYM wyznacznikiem ciąży. Juz gdzieś to pisałam.
    A beta na tym etapie jest bez sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 15:04

    olcia77 lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serce może przestać bić a Ty jeszcze długo możesz mieć normalne objawy ciąży. Robienie bety nie ma żadnego sensu.

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jesli serce moze przestac bic na tak wczesnym etapie ciazy to czy to oznacza ze ja moglam czyms zaszkodzic dziecku? 14.06 bylam na usg byl zarodek z bojacym sercem, ale potem zaczelam sie amrtwic czy tym ze sie denerwowalam tym usg bo balam sie ze nzowu zoabcze czarna plame czasem nie zaszodzilam mu. a od wczoraj wlasnie tych piersi tak nie czuje

    pesymistka
  • pesymistka Koleżanka
    Postów: 38 2

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam miec wizyte dopiero 5 lipca. a ja nie wiem czy wczensiej nie pojde gdzies na usg

    pesymistka
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyśl o tym, że kobiety żyjące w rejonach konfliktów zbrojnych zachodzą w ciążę i je donoszą, rodząc zdrowe dzieci. Stres jest normalny, tym bardziej, że jesteś po stracie. Jeśli ma się wydarzyć coś złego, to i tak nie zapobiegniesz temu. Myśl pozytywnie. Uwierz w swoje dziecko. Objawy przychodzą i odchodzą. Będziesz biegała co 2 tygodnie na USG przez całą ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 17:46

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas sie denerwuje i to jest nieuniknione. Jestem po dwóch stratach i tak jak jestem niskocisnieniowcem, tak moje ciśnienie przed wizytami kreci sie w granicach 130-140/80. A dziecko miało się świetnie.
    Polecam znaleźć sobie dobre zajęcie, zając czyms głowę by nie zwariować ;)
    Jeśli ciąża będzie miała przetrwać to choćby nie wiem co przetrwa.
    Jeśli jednak nie - niestety nie przetrwa.
    A jeśli chodzi o stres to do poronienia przyczynia sie w zaledwie 1%, także prawie nic ;) Ale wiadomo, lepiej sie nie nakrecac i starać chociaż nie denerwować. Tak naprawdę co ma być to będzie. Głowa do gory, trochę luzu i będzie ok ;)

    klamka lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Lusi31 1987 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana myśl o tym że kiedy Ty się dobrze czujesz to dzidziuś też. Już, napisałam Ci w drugim wątku ze mi ból przychodził i odchodził tak jak cała reszta objawów a wszystko było ok. Na początku był taki bum że piersi miały jakiś szok, mega spuchły i bolały a teraz po prostu już się unormowały i rosną spokojniej. To nornalne

  • Polfanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w pierwszej ciąŻy w ogóle nie bolaly, synek urodzil się zdrowy, teraz w drugiej to samo, w ogóle mnie nie bolą

    Mama-Maksia
  • idalia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na samym poczatku, tak do 7 tygodnia bardzo odczuwałam piersi, później bolały coraz mniej, a dzisiaj w 13 tc nie czuje już ich w ogóle. A ciaza rozwija się prawidłowo :) nie martw się!

    21 CS :)
    8p3ovfxm5kxchu0y.png
    Beta hcg:
    07.05 133,43
    08.05 228,93
    09.05 403,02
    11.05 998,47
    12.05 1562,79
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ