X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Czerwiec 2018 - mamusie
Odpowiedz

Czerwiec 2018 - mamusie

Oceń ten wątek:
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 22 października 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dołączam ☺
    termin 26 czerwca 2018

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 17:17

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 23 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny chciałabym dołączyć tutaj do Was :) Termin na 24 Czerwca ;)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 23 października 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej po wizyciw u gina dostalam luteine 2x1 dopochwowo i zaczal sie dla mnie dramat. Mało ze uplawy jak z wodospadu-rozumiem resztki rozpyszczanych tabletek to jeszcze ogromne pieczenie. Wizyte mam dopiero w środę.boje sie o te moje 4mm szczescia... Moze któraś z Was tez tak miała?

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • Monica Ekspertka
    Postów: 170 185

    Wysłany: 23 października 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dołączam termin na 25 czerwca ciąża druga spełnienie marzen mam endometrioze straciłam jajnik i jajowod w zeszłym roku testowalam we wtorek dwie grube krechy w przyszły wtorek do gina. Pozdrawiam

  • Anikatika Przyjaciółka
    Postów: 64 31

    Wysłany: 24 października 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę, wg BBF termin na 19 czerwca, wczoraj pierwsza wizyta u ginekologa w 5t+6, widać było pęcherzyk i ciałko zółte, czekamy teraz dwa tyg do kolejnej wizyty, mam nadzieję, że będzie już serduszko i zarodek :)

    p19uvfloa8g91wgi.png
  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 24 października 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To i ja się dołączam. Tydzień temu zobaczyłam ||. Do lekarza się nie śpieszę, wizytę mam na 6.11 wiec będzie to jakiś 7-8 tydzień ;p
    Z ciekawostek jestem mamą 4 miesięcznej księżniczki ;)
    Termin według mojej wiedzy powinien wypaść jak u Truskaweczki, ale pewnie Gin poda 4 dni wcześniejszy.
    Kiedy powiadomicie rodzinkę?

    w_oczekiwaniu_na_cud lubi tę wiadomość

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • w_oczekiwaniu_na_cud Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 24 października 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komcia wrote:
    Hej. To i ja się dołączam. Tydzień temu zobaczyłam ||. Do lekarza się nie śpieszę, wizytę mam na 6.11 wiec będzie to jakiś 7-8 tydzień ;p
    Z ciekawostek jestem mamą 4 miesięcznej księżniczki ;)
    Termin według mojej wiedzy powinien wypaść jak u Truskaweczki, ale pewnie Gin poda 4 dni wcześniejszy.
    Kiedy powiadomicie rodzinkę?


    Kochana to cudowne :-) Dopiero co urodziłaś i znów w ciazy. To się nazywa szczęście <3 Planowaliście kolejne maleństwo?

  • Komcia Autorytet
    Postów: 327 156

    Wysłany: 24 października 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_oczekiwaniu_na_cud wrote:
    Kochana to cudowne :-) Dopiero co urodziłaś i znów w ciazy. To się nazywa szczęście <3 Planowaliście kolejne maleństwo?
    Planowane, planowane ;) Chcieliśmy mały odstęp, bo sami mamy rodzeństwo o 5-8 lat młodsze. Nie liczyliśmy że uda się za pierwszym razem. Jedyne co się obawiam (mimo że nie mam nastu lat to reakcji rodziców - "no bo co w pracy powiedzą" ;p no ale dzieci się odchowa i będę mogła się dalej zawodowo rozwijać.
    A Ty pierwsze?

    gyxwroeqzjnzrj19.png
    piu3dqk3ljlr8vpa.png
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 25 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komcia wrote:
    Hej. To i ja się dołączam. Tydzień temu zobaczyłam ||. Do lekarza się nie śpieszę, wizytę mam na 6.11 wiec będzie to jakiś 7-8 tydzień ;p
    Z ciekawostek jestem mamą 4 miesięcznej księżniczki ;)
    Termin według mojej wiedzy powinien wypaść jak u Truskaweczki, ale pewnie Gin poda 4 dni wcześniejszy.
    Kiedy powiadomicie rodzinkę?

    ja myślę, że jak skończę I trymestr :) po badaniach prenatalnych i jak wszystko będzie ok to się pochwalę (jesteśmy już po 2 stratach), super że tak szybko Wam się udało, również chcielibyśmy jedno po drugim :)

    Komcia lubi tę wiadomość

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 26 października 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to powiem jakoś ok 12 tyg jak już największe zagrożenie minie na razie to nikt z rodziny nie wie :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • AnnaRita Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 28 października 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na 18 czerwca bylam na usg widziałam zarodek i bijące serduszko ale za wcześnie by je słyszeć ehh nie mogę się doczekać kolejnego usg już będę słyszeć jak bije pozdrawiam

    „Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama
    Tyś moje dziecko... a ja...Twoja mama”
  • Petunia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 października 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !również do was dołączam po długiej walce (5 lat starań )18-go test pozytywny beta 71,2 ,20-go beta 217. Wizyta u ginekologa juz była aby potwierdzić ciążę kolejna wizyta 4 listopada mam nadzieje ze wszystko będzie ok tym bardziej ze ja nerwowa jestem. Mam nadzieje ze usłyszę serduszko

    Nadzieja
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 29 października 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)
    Dołączam do Was z uśmiechem na twarzy... termin 30 czerwca ;)

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 30 października 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczęta, witam sie z Wami, po dzisiejszym szoku. Wszystkie się cieszycie i to jest suuper, gratuluję domrych wiadomości. Ja dziś rano przezyłam szok widząc dwie kreski. Jeszcze pół roku temu skakalabym ze szczęścia. A teraz... zaczęłam pracę od października a tu taka niespodzianka.Jak się otrząsnę z szoku to pewnie będę się cieszyć ;)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 31 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKa wrote:
    Hej, dziewczęta, witam sie z Wami, po dzisiejszym szoku. Wszystkie się cieszycie i to jest suuper, gratuluję domrych wiadomości. Ja dziś rano przezyłam szok widząc dwie kreski. Jeszcze pół roku temu skakalabym ze szczęścia. A teraz... zaczęłam pracę od października a tu taka niespodzianka.Jak się otrząsnę z szoku to pewnie będę się cieszyć ;)

    Kochana to Gratulacje !! ja też przeżyłam szok bo cykl ten nic nie zwiastował ze się uda byłam przeziębiona katar gardło mnie bolało opryszczka i takie zaskoczenie :)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • serek_84 Przyjaciółka
    Postów: 100 76

    Wysłany: 1 listopada 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. u mnie dzis powinien być wg Om 7+3 a jest tylko pecherzyk i coś w nim (zarodek/ pecherzyk zoltkowy). wiem kiedy miałam owulacje, bo robię testy.miałam 16d c. starania były tylko dwa dni przed owu. możliwe to?
    wg usg, pęcherzyk ma coś około 18mm co daje 6+2 ale przy 6+2 powinien być zarodek z sercem a nawet zarodek nie byl mierzony.

    9qeydmw.png
  • A_n_k_a_80 Autorytet
    Postów: 1015 931

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszle mamy
    Termin 20.06 moge przycupnąc.
    Pozdrawiamy serdecznie

    oar8xzkrz2cmciig.png

    klz9df9hkt3kb3im.png

    bfarxzdvckdf86xs.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę,termin 23 czerwiec,niestety na usg mam czekać do grudnia..
    A czy którejś z was gin robił przed 3miesiacem ciąży usg na NFZ?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • ptaszek1 Koleżanka
    Postów: 51 37

    Wysłany: 8 listopada 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam 2 razy USG na nfz ale to ciąża wysokiego ryzyka, USG w specjalistycznej poradni.
    Właśnie wczoraj sluchalismy jak bije serduszko ☺

    Chwilo trwaj.
    3jgx9n73an3wak0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Witam wszystkie szczęśliwe mamusie ,termin 14 czerwiec
    pozdrawiam :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ